Zaskakujący transfer telewizji TVN. Była dziennikarka TVP

tvn
TVN

W mediach głównego nurtu ostatnio dzieje się sporo. Bez znaczenia, czy chodzi o Telewizję Publiczną, czy prywatnych nadawców. Zmian jest dużo. Ostatnio na „tapecie” była TVP, a dzisiaj dowiedzieliśmy się o sensacyjnym transferze stacji TVN 24. Szeregi informacyjnego kanału zasiliła była dziennikarka gazety Fakt.

TVN pozyskuje nową dziennikarkę

Barbara Burdzy – bo to o nią chodzi została nową dziennikarką stacji TVN. Tak wynika z informacji portalu wirtualnemedia.pl, który w świecie publicznych nadawców orientuje się bardzo dobrze. Póki co, nie znaleźliśmy nigdzie oficjalnego potwierdzenia tego newsa ze strony prywatnego nadawcy, ale dajemy wiarę portalowi, który już nie raz zaskoczył nas trafnymi i „gorącymi” wiadomościami. Tym razem to też zaskoczenie, bowiem Burdzy w przeszłości współpracowała z portalem TVP Info.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Facebook i Google niebezpieczne według Unii Europejskiej?

Burdzy na początku października tego roku pożegnała się z gazetą Fakt. Jak udało się ustalić wspomnianemu wyżej portalowi, dostała wprost wypowiedzenie z pracy. Pożegnanie nie nastąpiło w miłej atmosferze, o czym może świadczyć chociażby post na Twitterze, który Barbara Burdzy zamieściła od razu po odejściu z gazety Fakt – Coś powiem… Praca w dziale politycznym Faktu (wówczas najlepszym w Polsce wg. mnie) była moim marzeniem. To ulga, że nie muszę dłużej patrzeć na gangrenę, która od kilku miesięcy toczy ten tytuł – tak pisała wówczas dziennikarka.

Barbara Burdzy w stacji TVN 24 ma zajmować się tym, czym najlepiej potrafi, czyli polityką. W tabloidzie Fakt pracowała przez około półtora roku – również w dziale polityka. Wcześniej współpracowała z takimi podmiotami, jak Agencja AIP, Polska The Times, Radio Wnet, czy TVP Info. Póki co nie mamy oficjalnego potwierdzenia tej informacji, sama dziennikarka w rozmowie z Wirtualnymi Mediami również nie skomentowała swojego nowego angażu.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Uważaj, oszuści podszywają się pod ZUS. Możesz stracić pieniądze

źródło: wirtualnemedia.pl

Polecamy także:

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here