Wyciekło zdjęcie. Teraz „Waldusia z Kiepskich” znienawidzi pół Polski

Bartosz Żukowski Walduś z Świat według Kiepskich
Bartosz Żukowski Walduś z Świat według Kiepskich

Bartosz Żukowski, szerzej znany jako Walduś z Kiepskich. Aktora tego większość z nas kojarzy, a jakże, głównie dzięki legendarnej już roli w sitcomie telewizji Polsat pt. „Świat według Kiepskich”. 44-letni artysta przeżywa fatalny okres i niestety niewiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie nastąpi znaczna poprawa.

Świat według Kiepskich już od 20 lat bawi Polaków. Kultowa produkcja telewizji Polsat osiągnęła sukces, jakiego mało kto się spodziewał. Nic więc dziwnego, że pierwszoplanowi aktorzy, jak Andrzej Grabowski, Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys czy właśnie Bartosz Żukowski, zyskały gigantyczną rozpoznawalność.

Z jednej strony to dobrze, gdyż dzięki sitcomowi otrzymali wiele innych, intratnych propozycji współpracy. Jednakże minusem jest fakt, iż życie prywatne aktorów stało się niemalże tematem publicznych dyskusji. O alimentach, z którymi miał zalegać Żukowski przez lata rozpisywały się największe media. Dopiero w tym roku sprawa została wyjaśniona. Wydawało się, że szum wokół aktora ucichnie. Nic bardziej mylnego.

ZOBACZ!
Bartosz Żukowski upokorzył swoją żonę. Ujawnił całą prawdę

„Walduś z Kiepskich” w tarapatach. Gdzie przyłapany został Bartosz Żukowski?

Bowiem, wszystko na to wskazuje, Bartosz Żukowski zaczyna angażować się w inicjatywy, które na pewno nie przysporzą mu sympatii większości społeczeństwa. Gwiazdor „Świata według Kiepskich” został przyłapany na jednym z wieców politycznych. Wiemy, jak spory władzy z opozycją dzielą naród. Tymczasem będący pod szczególną obserwacją opinii publicznej aktor z własnej woli wszedł między młot a kowadło.

O zaskakującej sprawie informuje m.in. sympatyzujący z opozycją serwis shareinfo.pl. Jak czytamy, Żukowski pojawił się na antyrządowym marszu wraz ze swoją partnerką. O ile takie doniesienie można by jeszcze potraktować jako dziennikarską kaczkę, to zdjęcie nie pozostawia wątpliwości.

ZOBACZ!
Cejrowski wywołał skandal. Dostało się Viki Gabor

Krążąca po sieci fotografia przedstawia „Waldusia z Kiepskich” z koszulce z napisem „Konstytucja”. Mowa rzecz jasna o wzorze masowo noszonym przez członków KOD i uczestników marszów organizowanych przez partie lewicowo-liberalne. Oto rzeczone zdjęcie, które publikuje między innymi rzeczony wyżej portal.

Bartosz Żukowski Walduś z Kiepskich Świat według Kiepskich

Aktor znany z sitcomu „Świat według Kiepskich” został rzecz jasna od razu mocno skrytykowany. Niezadowolenie Polaków widać głównie w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, gdyż fani rzadko pozytywnie podchodzą do angażowania się artystów w politykę. Nie jest istotne, którą opcję dany aktor czy piosenkarz popiera. Pewne jest, że zawsze taki ruch wywoła ogromne kontrowersje i zniechęci do artysty ogromne rzesze ludzi.

źródło: shareinfo.pl

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

41 KOMENTARZE

 1. Bzdura, artysta to też nie bezmuzgi leming i może mieć swój pogląd i opinie. Zaś co reszta z tym zrobi. To ich problem… Takie moje skromne zdanie

  44
  16
 2. Popieram! Bez tłumaczenia, bo kaczuszka dalej płynie. .. dla nierobów. .. wiadomo kto rządzi w tym kraju, prezydenta i premiera nie mamy chyba że przy odbiorze miesięcznej kasy, premii bo zasłużyli, szczerze? TCHÓRZE! ot co , za kasę,

  39
  42
 3. Ludzie,oślepliście?!to normalna torba na zakupy założona na szyję!Walduś prowokuje by zyskać na popularności która mocno podupadła!!!!

  19
  9
 4. Na zawsze już zostanie waldusiem. A co robili we Wrocławiu na tym mieszkaniu gdy zdjęcia kręcili? Co się tam działo? Ciężko pracowali buhhhha.

  16
  7
 5. W tym kraju angażowanie się w politykierstwo nie popłaca. Naród jest tak podzielony i zantagonizowany, że głowa boli. I przyczynili się do tego zarówno ci obecnie rządzący, jak i ci z obecnej opozycji. Wina jednych i drugich dokładnie po połowie i niech mnie nikt nie próbuje teraz rozmieszać, ze ktoś jest lepszy a ktoś gorszy. Wracając do politykierstwa, bardzo dobrze zrobił Adam Małysz. Swe poglądy zachował dla siebie, nie obnosi się z nimi i dzięki temu Polacy szanują go za jego osiągnięcia sportowe, a nie oceniają przez pryzmat swój, albo śmiertelny wróg

  13
  1
 6. A co on kurw.. Własnego zdania mieć nie może? Ma zapierd…. jak idiota za zlodziejskim pisem?pol pracującej polski(celowo z małej) nienawidzi tej patologia z chu.. Wie jaki jeszcze +

  26
  20
 7. A co on kurw.. Własnego zdania mieć nie może? Ma zapierd…. jak idiota za zlodziejskim pisem?pol pracującej polski(celowo z małej) nienawidzi tej patologia z chu.. Wie jaki jeszcze +

  24
  20
 8. brawo walduś tak trzymać medialne pisowskie lemingi probuja uprawiac polityke w inetnecie tak jak w tvpis i radiu ale tu jest sporo mądrzejszych ludzi i rozpoznają pisowską propagande :)

  5
  4
 9. Piszecie bzdury, o jakiej niechęci piszecie ? Aktor może eksponować poglądy polityczne i nikomu nic do tego. Zresztą nie jest ślepcem, skoro widzi fałsz i dyktatorskie zapędy obecnej władzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here