Michał Wiśniewski w szoku. TVN go brutalnie zaskoczył

Michał Wiśniewski i Paulina na językach. Lider Ich Troje złożył propozycje „Dzień dobry TVN
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Michał Wiśniewski i jego tajemnicza nowa dziewczyna o imieniu Paulina ponownie na językach mediów. Chodzi dokładnie o propozycję, którą lider zespołu Ich Troje złożył realizatorom programu „Dzień dobry TVN”. Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia Michał Wiśniewski organizuje akcję „Wiśnia dzieciom”. Chodzi w niej przede wszystkim o pomoc dla dzieci z domów dziecka. Nie ulega wątpliwości, że są to młode osoby, które w sercu Michała Wiśniewskiego mają szczególne miejsce. Piosenkarz pewien fragment swojego życia niestety spędził w takim miejscu. Gwiazdor zdaje sobie sprawę, że nie jest to zbyt komfortowe doświadczenie. Dlatego przez tydzień co roku zbiera datki dla podopiecznych domów dziecka. W całe wydarzenie jak co roku stara się angażować media. W tym roku Wiśniewskiemu będą towarzyszyć Polsat i TVP. Niestety zabraknie najprawdopodobniej stacji TVN. Piosenkarz w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach nie doszedł do porozumienia z komercyjną stacją.

 

Michał Wiśniewski i nieporozumienie z TVN

 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Michał Wiśniewski to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego POP-u z początków nowego milenium. Niestety jego życie do najłatwiejszych nie należało. W dzieciństwie musiał zmierzyć się z poważnymi problemami rodzinnymi, które spowodowały, że część swojego życia musiał spędzić w domu dziecka. Dziś mimo problemów wciąż znajduje się na szczycie. Najgorsze ma najprawdopodobniej już za sobą. Dziś Michał Wiśniewski stara się stworzyć szczęśliwy związek z tajemniczą kobietą o imieniu Paulina. Niestety ten fakt chciał wykorzystać dla rozgłosu w szczytnej sprawie TVN.

„Wiśnia dzieciom”

Michał Wiśniewski jak co roku organizuje w dniach od 15 do 22 grudnia akcję „Wiśnia dzieciom”. W całe wydarzenie są zaangażowane największe stacje telewizyjne w kraju. Już dziś wiadomo, że rezultaty pomocy zostaną przedstawione przez Polsat oraz TVP. Niestety na ten moment okazuje się, że w tym gronie zabraknie stacji TVN. Lider zespołu Ich Troje kontaktował się z realizatorami „Dzień dobry TVN”, lecz otrzymał odpowiedź, która go poważnie zaskoczyła. Z przytoczonych treści przez Wiśniewskiego wynika, że TVN chciał w całą sprawę zaangażować jego nową dziewczynę. Piosenkarz na taką opcję nie zamierzał wyrazić zgody, ponieważ obie kwestię nie mają ze sobą bliższego powiązania. Ostatecznie stacja TVN odmówiła wzmianki na temat prowadzonej pomocy. Całą rozmowę udostępnił Michał Wiśniewski.

 

Michał Wiśniewski i tajemnicza Paulina

 

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna. 

Michał Wiśniewski to przede wszystkim gwiazda polskiej sceny muzycznej z początków nowego milenium. Niedawno lider Ich Troje wziął rozwód z Dominiką Tajner. Dziś jest już w szczęśliwym związku z tajemniczą kobietą o imieniu Paulina. Wokół pary pojawiło się mnóstwo plotek i pytań. Jedną z nich jest ta mówiąca o tym, że kobieta jest w ciąży z piosenkarzem. Na ten moment nikt tych rewelacji nie zamierzał potwierdzić.

źródło: wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here