Nie żyje była gwiazda Big Brother. Smutne wieści

Janusz Dzięcioł z Big Brother nie żyje
fot. Pixabay (zdjęcie poglądowe)

Dzień nie rozpoczyna się dobrze. Nie mamy dla Was dobrych informacji. W wypadku samochodowym, który zdarzył się w godzinach porannych, zginął Janusz Dzięcioł. To jeden z ulubieńców widzów, co zaowocowało także zwycięstwem Dzięcioła w pierwszej edycji reality show Big Brother. Gwiazda zginęła pod Grudziądzem, a o szczegółach wypadku informuje Gazeta Pomorska.

Janusz Dzięcioł z Big Brother nie żyje

Informacje o tragicznej śmierci Janusza Dzięcioła podała „Gazeta Pomorska”. Jak czytamy na stronie internetowej gazety, była gwiazda show Big Brother zginęła w wypadku samochodowym pod Grudziądzem. Dzięcioł zasłynął nie tylko ze zwycięstwa w pierwszej edycji „BB”. Swoją ogromną popularność swego czasu przełożył także na mandat poselski. Dlatego zasiadał w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej VI i VII kadencji. Zawodowo był także szefem Straży Miejskiej w Świeciu.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje piękna Miss. Miała zaledwie 32 lata

Janusz Dzięcioł zginął na przejeździe kolejowym w Białym Borze. Miał 65 lat. To miejscowość pod Grudziądzem. Według informacji wskazanego wyżej portalu, gwiazdor pierwszej edycji Big Brother wjechał na niestrzeżonym przejeździe pod pociąg. Samochód osobowy, którym kierował był z pewnością bez szans w starciu z rozpędzoną lokomotywą. Tragiczny wypadek miał miejsce w piątek rano. Służby na miejsce wypadku samochodowego przybyły około godziny 9 rano.

WAŻNE: Jesteś klientem Santander Bank Polska? Musisz to przeczytać

Trwa ustalanie przyczyn wypadku. Dlatego na miejscu zdarzenia pracuje wiele służb -policja, straż pożarna, prokurator oraz służby kolejowe. Ruch pociągów na trasie Grudziądz – Toruń jest wstrzymany. Uruchomiono komunikację zastępczą. Nie wiadomo, jak długo potrwają czynności związane z wypadkiem byłej gwiazdy programu Big Brother. Będziemy starali się Wam przekazywać informację na bieżąco.

źródło: Gazeta Pomorska

Polecamy także:

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here