Warsaw Shore się kończy? Odszedł kolejny uczestnik

0
Warsaw Shore, MTV, źródło: Instagram

Warsaw Shore to jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów wśród tych emitowanych przez polskie stacje telewizyjne. Dlaczego? Chyba nie trzeba tłumaczyć, ponieważ formuła programu mówi sama za siebie.

Produkcja oparta jest na amerykańskiej wersji reality show – Ekipa z New Jersey. Jak możemy przeczytać w opisie programu: „Bohaterami Warsaw Shore, są zwykli ludzie, których łączy zamiłowanie do imprez”. W zamyśle producentów – jak przystało na reality show – program ma wywoływać dużo emocji, a przy tym ma być tak prosty w odbiorze jak to tylko możliwe.

Reality show istnieje już od 6 lat. W międzyczasie niejednokrotnie był krytykowany przez media. Określenie Warsaw Shore programem najniższych lotów z pewnością nie było dobrą reklamą. Mimo to „Ekipa z Warszawy” przez te wszystkie lata przyciągała przed ekrany miliony widzów.

Producenci niedawno co zakończyli nagrywanie 12. sezonu, który miał swoją premierę już tej jesieni. Nie ma jak na razie oficjalnej informacji na temat kolejnego sezonu. Co więcej ostatnio jedna z gwiazd poinformowała, że odchodzi z programu, na rzecz innej profesji. Jednak czy możemy już mówić o początku końca telewizyjnego reality show?

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda Warsaw Shore zdradziła czym się zajmuje

Warsaw Shore – który uczestnik opuścił program?

Zdaniem pozostałych uczestników stał się już nudny. Na początku nazywany „królem imprez”, później się trochę wycofał, a jego priorytetem stał się sport. Był on jednym z najbardziej doświadczonych uczestników programu. O kim mowa?

Damian „Stifler” Zduńczyk po odejściu z Warsaw Shore miał się zająć czymś poważniejszym. I tak się stało. Prawie… Jak wiadomo były uczestnik programu MTV zaczął robić karierę jako model. Jednak to co ostatnio reklamował nie wiele odbiega od tematu porzuconego programu. Mianowicie wziął on udział w reklamie gadżetów erotycznych. No cóż, pozostaje tylko życzyć mu powodzenia.

  1. Nie żyje była gwiazda Big Brother. Smutne wieści
  2. Nie żyje piękna Miss. Miała zaledwie 32 lata
  3. Zaskakujący transfer telewizji TVN. Była dziennikarka TVP
  4. Margaret zniknie z show-biznesu? Szokujący wpis na Instagramie
  5. Barbara Kurdej-Szatan ma siostrę? Kim jest Katarzyna?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here