Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła wielki sekret męża

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak Ich miłość niestety przerwała tragiczna śmierć producenta filmu „Ukryta Gra
Agnieszka Woźniak-Starak / screen YouTube

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak byli wspaniałym małżeństwem. Ich miłość niestety przerwała tragiczna śmierć producenta filmu „Ukryta Gra”. Prezenterka TVN od tamtego czasu bardzo sporadycznie pojawia się w mediach. Wyjątkami są kwestię dotyczące jej męża i firmy tworzącej światowej klasy produkcję filmowe. W jednym z nielicznych wywiadów Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że do dziś myśl o braku męża sprawia jej olbrzymi ból. Kobieta zdradza także, że jej ukochany przed śmiercią planował produkcję jeszcze większego hitu. W rolach głównych miały wystąpić największe sławy polskiego kina.

 

Piotr Woźniak-Starak: Żona wciąż ciężko znosi jego śmierć?

 

Agnieszka Woźniak-Starak to znana prezenterka TVN. Jej mężem przez niecałe trzy lata był Piotr Woźniak-Starak, polski producent filmowy oraz twórcą hitu „Ukryta Gra”. Niestety ich związek przerwała tragiczna śmierć Piotra, który podczas urlopu nad jeziorem Kisajno utonął. Dziś się okazuje, że pomimo upływu czasu prezenterka TVN wciąż przeżywa śmierć męża. Wyraziła to w bardzo dosadny sposób podczas ostatniego wywiadu. Na jej prośbę fragmenty wypowiedzi męża miały zostać wycięte.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

– Powiem ci szczerze, że przede wszystkim fragmenty rozmów z Piotrkiem musiały zostać dla mnie wycięte. Nie jestem w stanie słuchać jego głosu. Na premierze, gdy pojawiła się na koniec czarna plansza i wiedziałam, że będzie jego wypowiedź, zatkałam uszy. Jeszcze nie jestem na to gotowa, jeszcze długo, długo nie — powiedziała Woźniak-Starak. Tym samym prezenterka TVN podkreśliła, że wciąż bardzo poważnie przeżywa śmierć męża. Następnie dodała, że Piotr przed śmiercią miał plany, aby stworzyć film, w którym mogliby wystąpić jego ulubieni aktorzy.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna. 

– Miał być debiut z jego ukochanymi aktorami: Magdaleną Boczarską, która miała zagrać bliźniaczki, oraz Tomaszem Kotem. Jego tytuł to „Czarne serca” – trochę znamienne i smutne w tej sytuacji. Jednak ten film nie powstanie. Tylko Piotr ten film widział — wyznała Agnieszka Woźniak-Starak podczas rozmowy z mediami.

źródło: Plotek/ Dzień dobry TVN

1 KOMENTARZ

  1. Wiem jak to jest stracić bliską, osobę mimo wszystko, film ukryta gra jest bardzo dobrym dziełem i warto się wybrac na niego do kin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here