Doda w ciąży? Gwiazda komentuje doniesienia

Doda (Dorota Rabczewska) to była gwiazda zespołu Virgin. Doda, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na portalu Instagram.
Doda/ screen YouTube

Doda (Dorota Rabczewska) to polska piosenkarka i była gwiazda zespołu Virgin. Doda, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a w szczególności na portalu Instagram, gdzie jej codzienne poczynania obserwuje wiele tysięcy fanów. W ostatnim czasie piosenkarka chwaliła się efektami niedawno przeprowadzonej sesji zdjęciowej. Zdjęcia mogliśmy podziwiać na instastory oraz najlepsze jako bezpośrednie publikację. Na jedynym z nich w szczególny sposób skupili się fani. Ich zdaniem na fotografii są widoczne efekty… początków ciąży! Do tych doniesień prędko odniosła się piosenkarka. Czy Doda, spodziewa się dziecka?

 

Kim jest Doda?

 

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna. 

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to przede wszystkim polska piosenkarka, lecz również przedsiębiorca. Na scenie debiutowała w roku 2000, kiedy to została przyjęta do legendarnego zespołu Virgin. To wówczas jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu. Oprócz działalności artystycznej, Doda, zasłynęła również z licznych związków i skandali. Jej pierwszym mężem był były reprezentant Polski w piłce nożnej — Radosław Majdan. Ich związek przez media był określany mianem małżeństwa „polskich Beckhamów”. Po rozstaniu z Majdanem Doda była jeszcze w wielu nieformalnych związkach. Ten stan uległ jednak zmianie w 2018 roku.

 

Nowa miłość Dody

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Aktualnym mężem gwiazdy jest Emil Stępień — Polski producent filmowy oraz przedsiębiorca. Para wzięła ślub kościelny w Hiszpanii. Według mediów związek bardzo poważnie odmienił wizerunek Dody, która przez lata uchodziła za skandalistkę. Dorota przy każdej możliwej okazji wypowiada się o swoim mężu w samych pozytywach. Uważa go przede wszystkim za bardzo poważnego człowieka. Czyżby miało to coś wspólnego z łagodniejszą wersją Dody, z którą mamy ostatnio do czynienia?

Nie ulega wątpliwości, że Doda w nowym związku jest bardzo szczęśliwa i przede wszystkim spełniona. Niedawno piosenkarka zamieściła na portalu Instagram zdjęcie z ostatnio przeprowadzonej sesji zdjęciowej. Fani fotografiami byli bardzo zachwyceni. W szczególności ich uwagę przykuło jedno zdjęcie. Jedna z internautek stwierdziła, że jej zdaniem Doda jest w ciąży!

– Jak dla mnie Doda jest w ciąży — napisała jedna z fanek.

– Bliźniaczej — prędko ironicznie odpowiedziała Dorota.

źródło: Instagram/ źródło własne

Teraz na czasie:

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here