Dorota Wellman upokorzona na wizji. Może tego nie odpuścić

Dorota Wellman gwiazda TVN

Dorota Wellman, gwiazda TVN, sprawia wrażenie osoby mającej ogromny dystans do siebie. Faktem jest jednak, że kobieta wielokrotnie pozywała do sądu zarówno media, jak i osoby fizyczne. Nierzadko za niewybredne komentarze dotyczące jej cech fizycznych.

Miliony Polek darzą Dorotę Wellman sympatią. Prowadząca programy poranne w TVN imponuje bowiem poczuciem humoru, a na wizji przejawia niemały dystans do siebie. Nie od dziś wiadomo jednak, że jeżeli o życie prywatne chodzi, to lepiej z nią nie zadzierać.

Przekonało się o tym zarówno wielu dziennikarzy, jak i osób, które postanowiły zbyt szczerze wypowiedzieć się o znanej prezenterce. Tym razem oliwy do ogania dolał znany stand-uper, który niedawno gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Padły słowa, na które z lekkim dystansem zareagował nawet sam prowadzący.

ZOBACZ!
Wyciekło zdjęcie. Teraz "Waldusia z Kiepskich" znienawidzi pół Polski

Dorota Wellman wyśmiana na wizji

Kuba Wojewódzki rozmawiał w swoim programie z Rafałem Paczesiem. Jeden z najpopularniejszych komików młodego pokolenia nie przebierał w słowach. W pewnym momencie padło pytanie o to, „skąd Pacześ wie, że Wellman sypiała z Prokopem”. Było to nawiązanie do fragmentu jednego z programów Rafała, w którym wyśmiewał znaną parę prowadzących. Odpowiedź rzecz jasna była nieszablonowa.

Stand-uper odparł bowiem, że nie wie tego, ale uznał taki scenariusz za zabawny, gdyż – jak powiedział – „przeciwieństwa się przyciągają”. Mówiąc to wykonywał wymowne gesty rękoma. „Odmierzając” oburącz ewidentnie sugerował, że kobieta jest niewysokiego wzrostu, a przy tym… dość słusznej postawy. Z kolei Marcin Prokop wygląda dokładnie odwrotnie. „Jakoś tak to działa chyba” – skwitował Rafał Pacześ. Po tych słowach publiczność w studio ryknęła śmiechem. Czy Dorota Wellman zareaguje?

ZOBACZ!
Jacek Kurski szokuje. Gwiazdy odchodzą z TVP

Z naszych informacji wynika, że zaledwie w ubiegłym roku końca dobiegł proces, który Dorota Wellman wytoczyła jednej z redakcji. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, dziennikarce nie spodobało się nawet cytowanie nieprzyjemnych komentarzy na jej temat. Miejmy nadzieję, że tym razem sprawa nie znajdzie swojego finału w sądzie.

Szanse na to oceniamy jednak na mniej więcej 50/50. Przede wszystkim ze względu na fakt, iż Dorota Wellman bardzo, ale to bardzo nie lubi nawiązań do swoich cech fizycznych. Rzecz jasna nie pochwalamy takowych. Mamy również nadzieję, że z czasem gwiazda TVN przestanie przejmować się złośliwościami, co bez wątpienia utrudni działanie hejterom.

źródło: OTOPRESS, newscafe.pl

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

8 KOMENTARZE

 1. Powiem tak Rafał paczes przesadza trochę ale ogółem mówiąc to Powiem szczerze jak krowa na rowie nic nie mam do tego że Pani Dorota jest Rubensowskich kształtów bo skoro ona akceptuje taką jaką jest to ja też akceptuję swoją drogą tak szczerze Powiem że podziwiam ją też że mogła okazję wziąć udział W rozbieranej sesji w ramach walki z rakiem piersi i tu naprawdę sha-po-ba bo jak na swój wiek to ma ładny biust moim zdaniem razem z panem prokopem nadają się jako para prowadzących

  18
  11
 2. Dystans Wellman do swojej osoby to jedno a chamstwo Paczesia to drugie.
  Dlaczego mamy akceptować wulgaryzm. Nauczmy się kultury i szacunku do drugiej osoby.
  Dorota Wellman powinna tego .prymitywa, który nie ma nic ciekawego do powiedzenia podać do sądu i to obowiązkowo.
  Najwyższy czas aby pokolenie 20,30latkow zaczęło ponosić odpowiedzialność za wypowiedziane publicznie słowa.

  15
  6
 3. Dystans Wellman do swojej osoby to jedno a chamstwo Paczesia to drugie.
  Dlaczego mamy akceptować wulgaryzm. Nauczmy się kultury i szacunku do drugiej osoby.
  Dorota Wellman powinna tego .prymitywa, który nie ma nic ciekawego do powiedzenia podać do sądu i to obowiązkowo.
  Najwyższy czas aby pokolenie 20,30latkow zaczęło ponosić odpowiedzialność za wypowiedziane publicznie słowa.

  15
  5
 4. Dorota Wellman nie ma dystansu do siebie, to wszystko udawanie… Nie może czy nie chce stracić tej tuszy więc pozostaje udawanie, ze jest taka fajna, równa i wesoła… A skoro wytacza procesy, to chyba dystansu jej brakuje…

  13
  13
 5. A może autor artykułu poszedłby w kierunku zalecenia aby ludzie w mediach zachowywali się kulturalnie . To takie proste . Nie mylić z prostackie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here