Wojewódzki pogrąża Durczoka. Zrobił to w swoim stylu

Kuba Wojewódzki i Kamil Durczok za sobą nie przepadają. Król TVN na portalu Instagram postanowił zakpić z byłego kolegi. Na zdjęciu Borys Szyc...
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Kuba Wojewódzki i Kamil Durczok raczej za sobą nie przepadają. Król TVN na portalu Instagram postanowił zakpić z byłego redakcyjnego kolegi. Na zdjęciu z radia, na którym znalazł się także Borys Szyc, Kuba zamieścił komentarz, który ujawnił jego prywatny stosunek do byłego szefa „Faktów” w TVN. Nie ulega wątpliwości, że dziennikarz słynie z wyjątkowego poczucia humoru, lecz czy tym razem nie przesadził?

Kuba Wojewódzki i Kamil Durczok — Król TVN kpi z byłego kolegi

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna. 

W zeszłym tygodniu całą Polskę obiegła informacja o ponownym zatrzymaniu Kamila Durczoka. Powodem całej sytuacji było zawiadomienie złożone przez pełnomocników byłej żony popularnego dziennikarza. Z ich wersji wynikało, że Durczok miał dopuścić się sfałszowania podpisów żony pod dokumentami i wekslami, które umożliwiły mu uzyskanie kredytu o wysokości około 3 milionów złotych. Celebryta przyznał się do postawionych mu zarzutów.

Kuba Wojewódzki o Kamilu Durczoku

Dziś całą sytuacją żyje niemal cała Polska. Bez wątpienia ten rok na długo zapamięta popularny dziennikarz. Najpierw pod koniec lipca Kamil Durczok pod wpływem alkoholu doprowadził do kolizji drogowej pod Piotrkowem Trybunalskim. Kilka tygodni później wyszła nową afera Durczoka, dotycząca podrobienia przez niego podpisów swojej żony. Za ten ostatni czyn grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Kilka dni temu do tych wydarzeń postanowił się odnieść Kuba Wojewódzki na portalu Instagram. Król TVN opublikował zdjęcie, na którym pozwał ze swoim gościem, którym był Borys Szyc. Znany aktor miał na głowie czapkę, co trochę utrudniało jego rozpoznanie przez fanów Kuby. Niektórzy stwierdzili, że Borys Szyc to tak naprawdę Kamil Durczok. Internautów prędko z błędu wyprowadził Kuba Wojewódzki, który dokonał to w charakterystyczny dla siebie sposób.

„Boże, myślałem, że to Durczok. Czas do okulisty” – napisał internauta.
„Durczok siedzi w innym pomieszczeniu…” – zażartował Kuba.

Źródło: Pomponik

Teraz na czasie: