Seweryn Nowak szczere na temat Rolnik szuka żony

Seweryn Nowak to gwiazda Rolnik szuka żony w TVP. Młody rolnik pozostanie na długo w pamięci prowadzącej show, którą od 2014 roku jest Marta Manowska
Seweryn Nowak/ screen YouTube

Seweryn Nowak to gwiazda szóstej edycji programu Rolnik szuka żony w TVP. Nie ulega wątpliwości, że młody rolnik pozostanie na długo w pamięci prowadzącej show, którą od 2014 roku jest Marta Manowska. Seweryn dla wielu widzów był faworytem całej edycji. Od samego początku jego największą faworytką była Marlena Bazylczuk. Niestety liczne nieporozumienia doprowadziły do sytuacji, w której rolnik nie poznał w programie swojej miłości. Dziś w jednym z wywiadów wyznała, kto go namówił do udziału w programie oraz jak wygląda jego życie na wsi.

 

Seweryn Nowak o 6 edycji programu Rolnik szuka żony

 

Marta Manowska tydzień temu zakończyła szóstą edycję programu Rolnik szuka żony. Nie ulega wątpliwości, że była to bardzo emocjonująca i nieprzewidywalna odsłona reality show TVP. Jednym z faworytów programu był Seweryn Nowak, który zaprezentował się jako bardzo wrażliwy mężczyzna, którego życie w ostatnim czasie nie zamierzało oszczędzić. Jego główną kandydatką miała być Marlena Bazylczuk, lecz z powodu licznych nieporozumień ich relację uległy destrukcji. Dziś młody rolnik zdradził, kto go namówił do udziału w programie.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna. 

– Namawiała mnie do tego moja mama, która zmarła w grudniu 2018 roku. Jej marzeniem było, żebym znalazł swoją drugą połówkę. Żebym miał kogoś, kto mnie pokocha takiego, jakim jestem. Również starsza siostra radziła, żebym spróbował. Stwierdziła, że to powinna być dziewczyna, która zna się na gospodarstwie. Bo mieszkać na wsi, a pracować na roli, to dwie różne rzeczy. A trzeba to pogodzić. Sam się sobie dziwię, że wszystko ogarniam. – wyznał Seweryn Nowak z Rolnik szuka żony. Następnie wypowiedział się również na temat życia na wsi i tego, co by chciał widzieć u przyszłej żony.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

 

Jakie jest życie na wsi?

– Spokojnie jak to na wsi. Nie zamieniłbym jej jednak na miasto. Mieszkam w Chwalimiu, w gminie Okonek. Tu zawsze jest miejsce na wyciszenie i wypoczynek. Wokół mam mnóstwo pięknych miejsc — lasów, rzek, jezior i malowniczych wrzosowisk. – mówił Seweryn.

Szczerość i zaufanie. Uważam, że trzeba być sobą. Nie warto nikogo udawać, bo kłamstwo ma krótkie nogi. Od przyszłej żony też oczekuję szczerości i uczciwości. To jaki jestem, zawdzięczam rodzicom. Ich dobremu sercu i miłości. Byli kochającym się małżeństwem. Wychowali mnie z siostrą blisko Boga. Dali nam dobry przykład. Myślę, że czuwają z góry nad każdym moim krokiem. – podkreślił młody rolnik z TVP.

źródło: Pomponik

Teraz na czasie:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here