Anna Mucha i Kuba Wojewódzki razem? Są dowody!

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki ponownie coś do siebie poczuli? Wygląda na to, że gwiazda M jak Miłość oraz TVP ponownie postanowiła związać się z królem TVN.
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki ponownie coś do siebie poczuli? Wygląda na to, że gwiazda M jak Miłość oraz TVP ponownie postanowiła związać się z królem TVN. W mediach pojawia się od ponad miesiąca wiele wątków na temat ich domniemanego romansu. Na dodatek Mucha i Król TVN czynnie podsycają medialne doniesienia. Czyżby w ich przypadku sprawdziło się powiedzenie, że „stara miłość nie rdzewieje”?

 

Wojewódzki i Anna Mucha są razem?

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna. 

„Szybko zapadliśmy sobie w serca, szybko zamieszkaliśmy razem i szybko wyjechaliśmy na wspólne święta i sylwestra do Tajlandii, gdzie Muszka wcinała zapiekane muchy, grillowane karaluchy i szarańczę na parze. (…) Byliśmy małą, piekielnie ciepłą rodziną. Dwuosobową rodziną znajdującą ubaw w ganianiu się wokół kuchni niczym osobniki z mózgowym mankamentem”- brzmi fragment „Nieautoryzowanej autobiografii” poświęcony Ani autorstwa Kuby Wojewódzkiego. Wynika z niego jasno, że Kubę i Anne łączyło poważne uczucie. – wspomnina Kuba Wojewódzki.

 

Anna Mucha i Król TVN

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Anna Mucha to aktualnie gwiazda TVP i serialu M jak Miłość, która przed laty były blisko związana z Królem TVN. Ich związek zakończył się w 2007 roku po czterech latach trwania. Aktorka następnie wyjechała do USA, gdzie postanowiła skończyć studia. W 2008 roku poznała Marcela Sore, z którym doczekała się dwójki dzieci. Na początku bieżącego roku media podały informację, że Mucha i jej dotychczasowy partner nie są już razem. Czy w takiej sytuacji Anna Mucha postanowiła wrócić do Kuby?

„Nie potwierdzam i nie zaprzeczam. Jestem szczęśliwa, akceptuje siebie taką, jaką jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna. Muszę być mięciutka. Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się tam zadawał ze starszymi  – powiedziała w rozmowie z magazynem „Party”, Anna Mucha.

źródło: Party / źródło własne

Polecamy również: