Biedronka pokazała promocje na poniedziałek. To będzie oblężenie!

Biedronka promocje poniedziałek 9 grudnia
Biedronka promocje poniedziałek 9 grudnia

Kolejne święta przed nami. Nic więc dziwnego, że marketingowcy sieci Biedronka po raz kolejny wspinają się na wyżyny. Jeronimo Martins przygotowało na poniedziałek 9 grudnia takie promocje, że bez wątpienia w większości dyskontów zrobi się bardzo ciasno. Właśnie poznaliśmy szczegóły.

Choć do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze grubo ponad 2 tygodnie, już trwa zakupowa gorączka. Zaczęło się mniej-więcej przed Mikołajkami. Teraz natomiast zaopatrujemy się już z myślą o 24 grudnia. Niektórzy nawet gromadzą już zapasy na Sylwestra. Dla dyskontów takich jak Biedronka, Lidl czy Kaufland ten okres to prawdziwe żniwa!

Biedronka: zdumiewające promocje na poniedziałek 9 grudnia

Nie trzeba grzebać w statystykach i śledzić gospodarczych raportów, by wiedzieć, do którego sklepu największy procent Polaków uda się na świąteczne zakupy. Bądźmy szczerzy: Biedronka wyprzedziła już konkurencję tak wyraźnie, że trudno wyobrazić sobie, że w najbliższych latach ktoś zrówna się wynikami z siecią zarządzaną przez Jeronimo Martins.

ZOBACZ!
Biedronka i Lidl w opałach. Biznesmen ujawnił szokujące fakty

Nie tylko dostępność szerokiej gamy produktów z całego świata, ale i niezwykle atrakcyjne promocje są główną siłą napędową popularności Biedronki. Na naszą redakcyjną skrzynkę wpłynęły właśnie szczegóły niesamowitych promocji, jakie znana sieć dyskontów przygotowała na nadchodzący tydzień (początek promocji: poniedziałek 9 grudnia). Co kupimy znacznie taniej?

Najbardziej działająca na wyobraźnię przecena dotknęła pomarańczy. Ten egzotyczny owoc kupimy aż o 50 proc. taniej! Dwukilogramowa siatka kosztowała 7,99 zł, natomiast już jutro dostaniemy ją za zaledwie 3,99 zł. To daje niecałe 2 złote za kilogram. Co jeszcze w super cenie? Na przykład filet z piersi kurczaka, za który zwykle trzeba zapłacić co najmniej kilkanaście złotych, Biedronka oferuje za 9,99 zł za kilogram w tzw. Mega Pace. Na jedną kartę Moja Biedronka można kupić maksymalnie 5 opakowań tego produktu. Zaznaczmy, że w przypadku rzeczonych filetów karta Moja Biedronka jest wymagana.

ZOBACZ!
Greta Thunberg załamana. 16-letnia Izabella Nilsson wkroczyła do gry (ZDJĘCIA)

Również mandarynki, które przecież goszczą w większości domów na Święta, przeceniono aż o połowę. 2,99 zł za kilogram, zamiast bazowych 5,99 robi wrażenie. Margaryna Kasia zapewne przyda się do świątecznych wypieków. Ją kupimy o 34 proc. taniej – za 1,49 zł za kostkę o gramaturze 250g (wcześniej: 2,19 zł). Warte uwagi są również warzywa w puszkach firmy Nasza Spiżarnia. Mowa o groszku, fasoli, ogórkach czy papryce. Do zakupionej sztuki drugą puszkę otrzymamy za 50 proc. ceny.

Nie tylko żywność. Jeronimo Martins idzie na całość

Dzieje się również w innych działach. Oznacza to, że w dyskontach sieci Biedronka zaoszczędzimy nie tylko na żywności, ale również innych artykułach przydatnych w domu czy biurze. Na przykład przyjemna, flanelowa pościel na kołdrę i dwie poduszki kosztuje 64,90 zł. Natomiast ręcznik łazienkowy z bordiurą 19,99 zł za sztukę.

ZOBACZ!
Dorota Wellman upokorzona na wizji. Może tego nie odpuścić

Piękny, czerwony, świąteczny obrus kupimy za mniej, niż 30 złotych. Absolutnym hitem okażą się najprawdopodobniej ekspresy do kawy marki Delta. Jeronimo Martins przeceniło je o – uwaga – 50 procent! Takie urządzenie będzie można kupić już za niecałe 100 złotych.

źródło: biedronka.pl, OTOPRESS

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

14 KOMENTARZE

  1. Blaaa…Blaaa…Blaaa… Od razu trzeba przewinąć do połowy te wypociny aby dowiedzieć się że pomarańcze, kurczak etc będą przecenione o połowę. Czyli żadna mi rewelacja. No i tandetny Biedronkowa ekspres do kawy.

  2. Ale mi to promocja mandarynki to już zaczynają gonić biedronka to jak skoda jest w niej wszystko ale słabej jakości współczuję pracownikom bo robią 1/3 etatu a tam mają jak w obozie pracy niech droga redakcja napiszę trochę prawdy o wyzysku ludz kurzy tam pracują

    1
    1
    • Ty za to nie umiesz pisać w języku polskim. Brud (w sensie czegoś nieczystego) nie pisze się przez „ó”. Natomiast przymiotniki, które nie znajdują się na początku zdania piszemy z małej litery, np. literatura polska, język polski.

  3. Raz się skusiłem na te megapaki w promocji, nigdy więcej, filet rozpadający się w rękach, naszprycowany wodą, zupełnie niezdatny do spożycia, Biedronka schodzi na psy, brak personelu, bałagan i brud sklepach, kasjerzy zabiegani od półki do kasy i z powrotem, nierozpakowane palety na alejkach pomiędzy półkami powodują zatory i brak możliwości minięcia się z osobą prowadzącą wózek z przeciwnej strony, ogólnie jedna z najgorszych sieci, ale gawiedź biegnie bo niby tanio, kupi filet w promocji a przepłaci na innych produktach, ja tam już nie chodzę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here