Kuba Wojewódzki nie wytrzymał. Ostro o Woźniak-Starak

Kuba Wojewódzki nie przepada za swoimi kolegami z TVN? Agnieszka Woźniak-Starak oraz Michał Piróg mocno podpadli popularnemu dziennikarzowi. Król TVN...
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Kuba Wojewódzki nie przepada za swoimi kolegami z TVN? Agnieszka Woźniak-Starak oraz Michał Piróg mocno podpadli popularnemu dziennikarzowi. Król TVN w jedynym z wywiadów stwierdził wprost, co mu się nie podoba w tej dwójce dziennikarzy. Najgorszą opinię ma Michał Piróg, który pewien czas temu stwierdził, że Kuba jest tak naprawdę gejem. Według Wojewódzkiego Piróg tą wypowiedzią szukał po prostu rozgłosu. Z kolei inaczej sytuacja wygląda w przypadku Agnieszki Woźniak-Starak. W jej przypadku poszło najprawdopodobniej o zbyt duże grono mężczyzn dookoła.

 

Kuba Wojewódzki ostro jak nigdy. Agnieszka Woźniak-Starak i Michał Piróg mu podpadli?

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Kuba Wojewódzki na co dzień bardzo często udziela mocnych i kontrowersyjnych wywiadów, lecz ten z pewnością przeszedł do historii. Trzy lata temu Król TVN w rozmowie z magazynem „Gala” wypowiedział się na temat dwójki swoich znajomych z pracy. Byli nimi Agnieszka Woźniak-Starak oraz Michał Piróg. Najbardziej po głowie dostał Piróg, który według Wojewódzkiego szukał na siłę rozgłosu, wypowiadając się na jego temat. Z kolei Agnieszka Woźniak-Starak według „króla” otaczała się zbyt dużym gronem mężczyzn przed wyjściem za mąż. Mimo wszystko dziennikarz podkreślił, że swoją koleżankę z pracy bardzo lubi.

 

Kuba o Michale Pirogu

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.

– On mi pachnie zdesperowanym przebierańcem. Gotów jest przyznać się do wszystkiego, żeby tylko o nim napisali. Jak mu miesięcznik „Dziecko” zaproponuje rozkładówkę, to im wmówi, że jest dzieckiem. Bardzo chce być kontrowersyjny, ale w tej konkurencji przegrywa nawet ze strażą miejską. Nie chce zresztą o nim za dużo mówić, bo dosyć dawno doszliśmy do porozumienia. Porozumieliśmy się, że się nie szanujemy. – mówił na temat Michała Piróga Kuba Wojewódzki.

-Agnieszka jest moją koleżanką z pracy. Lubię ją, bo ma luz większy niż niejeden facet. Miałem kiedyś takie wrażenie, że Agnieszka niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem, syndrom dziewczyny, która lubi otaczać się dworem facetów. Perwersyjne towarzysko. Ale ja nie nadaję się na perwersyjnego dworzanina. – wyznał król TVN.

Źródło: Gala

Polecamy również:

7 KOMENTARZE

 1. Co go interesuje kto z kim, w jakiej ilości i na jakiej stopie się spotyka z innymi ludźmi? Mnie też podpadł, bo się wydurnia i zachowuje jak duże dziecko. Czy tym stwierdzeniem też mu podpadłem?

  2
  1
 2. A ten Wojewódzki to niby co? Gościu jest wręcz żenujący. Obrobić dupę każdemu to potrafi po mistrzowsku a gdy ktoś mu powie prawdę to jest urażony. Król TVNu? No to żart jest! Popierdulka jedną jest z niego

  5
  1
 3. Ja to osobiscie dziwie sie rodzinie Starakow Wozniakow o co oni walcza.Sa bogaci,zdrowi,dobrze w zyciu ustawieni,nikt ich nie przesladuje.Po co takim ludziom walka.Najwyrazniej szukaja klopotow.Zycie uklada im sie wyjatkowo spokojnie,bez komplikacji i stwierdzili,ze dobrze w swoje zycie wprowadzic nieco balaganu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here