Rafał Pacześ zaprasza na Sylwestra. Możesz wypić pięćdziesiątkę ze znanym komikiem!

Rafał Pacześ Sylwester Łódź

ŁÓDŹ. Rafał Pacześ – niekwestionowana gwiazda polskiego stand-upu. 29-letni komik podbił serca polskiej widowni w tempie iście imponującym. Jego programy „Zaczynam rozumieć”, a także „Bang” i „Puder do cery zimnej” są już klasykami. A przecież zostały opublikowane na przestrzeni raptem dwóch ostatnich lat.

Nie ulega wątpliwości, że każdy prawdziwy fan Rafała Paczesia zechciałby przywitać z nim nowy rok. Taki stan rzeczy nie może dziwić, bowiem stand-uper opowiadał o swoich imprezowych wojażach w sposób niebywale ciekawy i zabawny. Legendarną pięćdziesiątkę czystej, którą Rafał spożywał przy barze ze swoim kompanem o kryptonimie „Pan Sernik”, bez wątpienia chciałby „wychylić” w towarzystwie Paczesia każdy, kto ceni jego humor.

Rafał Pacześ opowiadał o strasznej kamienicy. Fani postanowili ją odwiedzić (WIDEO)

Nie będzie ku temu lepszej okazji, niż najbliższy Sylwester. Sam Rafał Pacześ organizuje huczną imprezę w – a jakże – swojej ukochanej Łodzi! Komik zaprasza za pośrednictwem Facebooka swoich fanów. Zapowiada również, że tym razem nie wystąpi na scenie, a spędzi czas ze swoimi sympatykami, którzy przybędą do jego nowo otwartego klubu Komediowa. Prawdopodobnie zgromadzonych zabawiać będą zaprzyjaźnieni z gospodarzem komicy.

Łódź: Rafał Pacześ zaprasza na Sylwestra

Niestety ilość miejsc jest ograniczona. Zatem liczba szczęśliwców, którym będzie dane spędzić noc sylwestrową w lokalu przy Piotrkowskiej, w towarzystwie jednego z czołowych komików w kraju, najpewniej wyniesie nie więcej, niż kilkadziesiąt osób. Taka przyjemność kosztować będzie 999 złotych za osobę.

Dramatyczne wyznanie Ryszarda Kotysa. Aktor nie mógł dłużej milczeć

„Jeżeli nie macie jeszcze planów na tę noc, na którą zawsze trzeba mieć jakiś plan, zapraszam do wspólnej zabawy w sercu Łodzi. Od razu odpowiadam na pytania: Nie. Nie występuje, tym razem wspólnie się bawimy i pijemy!” – przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Rafał Pacześ. Znany komik zastrzegł ponadto, że liczba miejsc jest mocno ograniczona. W niedzielny wieczór było bowiem dostępnych zaledwie 30 miejsc. Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.

  1. Zdumiewające słowa Roksany Węgiel. „Odleciała”?
  2. Trenerzy w szoku! Przepiękne wykonanie w The Voice Senior!
  3. Czar prysł. Ujawniono, kto stoi za Gretą Thunberg
  4. Biedronka pokazała promocje na poniedziałek. To będzie oblężenie!