Zdumiewające słowa Roksany Węgiel. „Odleciała”?

Roksana Węgiel Roxie Jasło

Roksana Węgiel pochodzi z Jasła. To niewielkie miasto w województwie podkarpackim różni się od Warszawy radykalnie. Popularna Roxie przeniosła się zatem w całkiem nowy świat. Nawet dla 14-latki tempo, w jakim zyskała sławę, było zaskakujące. Czy Jasło to miejsce, za którym artystka przepada? Co sądzi o ludziach ze swojego rodzinnego miasta?

Jak to w Polsce, po kolejnych sukcesach na Roxie coraz częściej wylewa się fala krytyki. Nie tylko w związku z rzekomo wyzywającymi strojami, w jakich się pokazuje. Wielu ma bowiem problem nawet z tym, że Roksana Węgiel miała osiągnąć sukces tylko dzięki wygranej w The Voice Kids i jest „gwiazdą jednego sezonu” dzięki singlowi Anyone I Want To Be.

Roksana Węgiel, Jasło i błyskawiczna kariera

Jakkolwiek Roksana by się zachowywała, zarzuty o „wodę sodową” były nieuniknione. Nastolatka błyskawicznie zyskała popularność. Tylko w 2018 roku wygrała The Voice Kids, Eurowizję Junior i wydała debiutancki singiel, który okazał się niebywałym hitem. Mimo, iż Roxie epatuje skromnością i waży słowa, hejt na nią ciągle przybiera na sile.

ZOBACZ!
Dramatyczne wyznanie Ryszarda Kotysa. Aktor nie mógł dłużej milczeć

W sieci pojawiało się wiele komentarzy m.in. na temat tego, że Roksana Węgiel praktycznie nie bywa już w rodzinnym mieście, którym jest Jasło. Z zewnątrz mogło to wyglądać tak, jakby popularna Roxie zapomniała już, skąd pochodzi. Szczególnie pod artykułami portali plotkarskich takich jak Pudelek hejterzy uaktywniali się i sugerowali, że dziewczyna „odleciała”. Czy tego typu zarzuty mają coś wspólnego z prawdą?

Jak się właśnie okazało, niewiele. Sylwetka Roksany Węgiel została bowiem zaprezentowana w popularnej serii TVN-u – „Kulisy sławy”. Tam młoda wokalistka powiedziała, co sądzi o mieście, z którego pochodzi i ludziach, którzy tam żyją. Nie powiedziała nawet pół złego słowa. Wręcz przeciwnie – pokazała, jak bardzo docenia środowisko, z którego wyfrunęła do świata wielkiego show-biznesu. Mieszkańcy Jasła zapewne z dumą słuchali jej wypowiedzi.

ZOBACZ!
Ile mają wzrostu Gessler, Ostaszewska, Mucha, Doda, Roxie? Zobacz!

Roxie ciągle skromna

„Bardzo lubię moje rodzinne miasto i ludzi, którzy tu mieszkają. Są bardzo pozytywni i zawsze trzymają za mnie kciuki” – wyznała w programie „Uwaga” młoda gwiazda. Z kolei w kontekście tłumów, jakie gromadzą jej koncerty, wypowiedziała zdanie, które dowodzi, jak skromną jest osobą.

„Czasami jak widzę ten tłum pod sceną, to mam wrażenie, że oni nie przyszli na mój koncert. Bo po prostu nie mogę uwierzyć w to, że tyle osób przyszło na mój koncert” – mówiła Roxie. Ponadto Roksana Węgiel po raz kolejny zaznaczyła, że dla niej to absolutnie niesamowite, że „jeszcze dwa lata temu była anonimową osobą, a teraz tylu fanów stoi pod sceną”. W głosie dziewczyny słychać było wyraźne onieśmielenie.

źródło: uwaga.tvn.pl

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here