Trenerzy w szoku! Przepiękne wykonanie w The Voice Senior!

The Voice Senior podbija TVP! Program, w którym jurorami są między innymi Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska oraz Marek Piekarczyk... Janusz Tyber
The Voice Senior/ screen YouTube

The Voice Senior podbija TVP! Program, w którym jurorami są między innymi Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska oraz Marek Piekarczyk zyskuje coraz większą popularność. Występy seniorów mogą robić naprawdę spore wrażenie. Przekonaliśmy się o tym w ostatnią sobotę. Na scenie pojawił się Janusz Tyber — jeden z uczestników programu. Zaśpiewany przez niego utwór pod tytułem „Always on my mind” zrobił olbrzymie wrażenie na widzach i przede wszystkim na trenerach, którzy otwarcie zaczęli walczyć o utalentowanego uczestnika programu. Kto wygrał tę walkę?

The Voice Senior — premiera w TVP

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Program muzyczny — The Voice Senior wczoraj zadebiutował na antenie TVP. Jest to jeden z programów muzycznych z tercetu produkcji The Voice. Wszystkie edycję miały miejsce w TVP. Produkcją macierzystą jest przede wszystkim The Voice of Poland, którego premiera w Polsce odbyła się w 2011 roku. Niecałe dwa lata temu pojawiła się wersja dla dzieci o nazwie The Voice Kids. Na tym jednak pomysły twórców się nie skończyły. Do dwójki wcześniej wspomnianych programów dołączył także The Voice Senior, który jest dedykowany dla uczestników po 65 roku życia.

 

Premiera nowego The Voice

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna. 

Wczoraj mogliśmy być świadkami wielkich debiutów w TVP. Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska oraz Marek Piekarczyk z pewnością mieli w czym wybierać. Dla uczestników występ w The Voice Senior to często realizacja marzeń, których niegdyś nie udało im się zrealizować. Nie ulega wątpliwości, że już sam występ przed wymagającym jury jest sporym sukcesem. Wczoraj miliony widzów mogło usłyszeć naprawdę piękne wykonania znanych utworów. Jeden z nich był naprawdę wyjątkowy.

Pan Janusz Tyber zdecydował się na występ w programie The Voice Senior. Utworem, który postanowił wykonać było „Always on my mind”. Podczas występu widać było olbrzymi zachwyt ze strony trenerów. Pierwszy zdecydował się odwrócić Andrzej Piaseczny. Następnie za nim odwróciła się Alicja Majewska. Na końcu postanowił to zrobić Marek Piekarczyk, który następnie usilnie próbował przekonać do siebie uczestnika programu. – Jesteś super facet […], ale idę do Ali! – oznajmił uczestnik. Dziś wykonanie Pana Janusza podbija sieć!

Źródło: YouTube

Polecamy również: