Krzysztof Jackowski miał wizję. Tak zginął Woźniak-Starak

Krzysztof Jackowski
fot. Youtube

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Płetwonurkowie odnaleźli jego ciało cztery dni później. Krzysztof Jackowski zdecydował się wyjawić, jak zginął znany producent filmowy. Jasnowidz opisuje, jak dokładnie doszło do tragicznego w skutkach wypadku.

Krzysztof Jackowski o wypadku, w którym zginął Woźniak-Starak

Swoją wizję w sprawie tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno ma znany jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Opowiedział on wyraźnie, jak jego zdaniem wyglądał wypadek. – Łódź zrobiła łuk, kobieta wypadła w jedną stronę, a mężczyzna w drugą. Łódź zrobiła w pewnym sensie „korkociąg”. Na nieszczęście w tym kierunku, w którym wypadł Piotr Woźniak-Starak. To musiało stać się w trakcie jego spadania albo za chwilę po – powiedział Jackowski.

Krzysztof Jackowski zauważył także, że niedługo po wypadku wiedział już, że ratownicy poszukują tylko ciała. Poczuł on bliską więź, dzięki której zobrazował sobie, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. – On jest wiotki, nie ratował się. Wpadł do wody, nie walczył – mówi o swoim odczuciu znany jasnowidz.

Dla Jackowskiego to już nie pierwsza sytuacja, kiedy, jak sam twierdzi, trafnie ocenił przebieg wydarzeń z udziałem topielca. – Człowiek, jak się topi, to walczy. To walka tylko w jedną stronę – do przegranej, zanim umrze – przekazuje smutne odczucia jasnowidz z Człuchowa.

Na sam koniec podzielił się swoim odczuciem o bezpośredniej przyczynie śmierci – Uderzył o coś, albo łódź go staranowała – zakończył Krzysztof Jackowski.

Przyczyna śmierci producenta filmowego

Dochodzenie w sprawie tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno prowadziła Prokuratura Okręgowa w Olsztynie. Oficjalną przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa, której Piotr Woźniak-Starak nabawił się w następstwie masywnego urazu czaszkowo-mózgowego. Było to spowodowane działaniem narzędzia ostrokrawędzistego.

źródło: inf. własna / Super Express

Zobacz także: