Doda szczera jak nigdy. Była w homoseksualnym związku

Doda (Dorota Rabczewska) to legenda zespołu Virgin. Artystka od dawna jest także mocno zaangażowana w inicjatywy zwalczające wykluczenie osób LGBT.
Doda/ screen YouTube

Doda (Dorota Rabczewska) to gwiazda polskiego show-biznesu oraz legenda zespołu Virgin. Artystka od dawna jest także mocno zaangażowana w inicjatywy zwalczające wykluczenie osób LGBT. Okazuje się, że znana skandalistka była przed laty związana z kobietą. Dziś o tamtej sytuacji mówi otwarcie bez zbędnego zawahania się. Aktualnie jest już w drugim związku małżeńskim. Jednak nie ulega wątpliwości, że sentyment do starej miłości wciąż gdzieś siedzi w głębi serca popularnej Dody. Kim była wielka miłość piosenkarki i czemu w ich relacjach mogło dojść do olbrzymiej tragedii?

Doda i jej homoseksualny związek

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Doda (Dorota Rabczewska) to była gwiazda zespołu Virgin. Artystka na scenie występuje od początku nowego milenium. To wówczas otrzymała angaż w legendarnym zespole. Aktualnie Dorota stara się rozwijać solową karierę. Ta decyzja miała olbrzymi wpływ na zespół Virgin, który po odejściu swojej wokalistki zakończył działalność.

Dziś Doda, jest bardzo aktywna w mediach. Na każdym kroku stara się odbudować swoją popularność. Jest również bardzo poważnie zaangażowana w inicjatywy, które mają na celu walkę z nienawiścią. Aktywnie wspiera również ruchy LGBT. Mało osób o tym wie, lecz piosenkarka w młodości była w homoseksualnym związku. Jego finał mógł zakończyć się tragedią.

Doda o dziewczynie

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.

Doda w jedynym z wywiadów dla portalu „Party” i „Pride” oznajmiła, że w wieku 13 lat była w związku z kobietą starszą o pięć lat. Piosenkarka bardzo pozytywnie wspomina chwilę spędzone ze swoją dziewczyną. Niestety jej związek nie do końca podobał się rodzicom gwiazdy, którzy starali się zainteresować córkę chłopcami. W taki sposób rodzice przedstawili Dorocie chłopaka, który wraz z jej ojcem trenował na siłowni. Miłością okazał się jednak kolega wybranka rodziców. Doda mimo wszystko nie zamierzała kończyć relacji ze swoją koleżanką. Nie potrafiła jej tego wszystkiego wytłumaczyć. W pewnym momencie mogło dojść nawet do tragedii.

„W moim przypadku poszło to bardzo szybko, bo w wieku 13 lat związałam się z dziewczyną. Ale w ogóle nie było to dla mnie żadne zdziwienie ani szok. Prawdziwego chłopaka miałam jakiś czas później i to tylko dlatego, że mama mnie zmusiła, bo już miała swoje obawy (śmiech) Powiedziała, że ma na siłowni pięknego chłopca, który ćwiczy z tatą na siłowni. Zgodziłam się, chociaż wiesz, jestem w długoletnim związku z dziewczyną, tu już są jakieś zaręczyny, mama nic nie wie, wyrzucają nas z kolejnego mieszkania za jakieś dziwne akcje z tą moją dziewczyną… Ale poszłam tam. – wspominała Dorota Rabczewska.

„Oczywiście ten chłopak w ogóle mi się nie spodobał, ale za to pojawił się jego kolega i to w nim się zakochałam. Skończyło się tragicznie, bo ta moja koleżanka prawie powiesiła się na żyrandolu. Nie umiałam jej tego wytłumaczyć, przez jakiś czas żyliśmy w takim dziwnym emocjonalnym trójkącie. Ona mówiła, że to akceptuje, bo jestem pięć lat młodsza i powinnam mieć chłopaka, ale że jednocześnie mnie kocha. Ja kochałam ich oboje, więc chodziliśmy razem we trójkę na pizzę (śmiech) Takie to były właśnie te nastoletnie przygody ” – wyznała w „Pride” Doda.

Źródło: Onet/Pride/Party/ LGBT

Polecamy również:

Bogdan Wałek
Dziennikarz otopress.pl. Absolutnie wszechstronna postać - polityka, rozrywka, sport. Napisz do autora: bogdan@otopress.pl
1
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x