Julia Wieniawa zdradza sekret. Jej ojciec to znana osoba

Julia Wieniawa to gwiazda serialu TVP - „Rodzinka PL” oraz od niedawna również serialu „Zawsze Warto”, którego emisja odbywa się na stacji Polsat.
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Julia Wieniawa to młoda gwiazda polskiego kina znana przede wszystkim z serialu TVP – „Rodzinka PL” oraz od niedawna również serialu „Zawsze Warto”, którego emisja odbywa się na stacji Polsat. Julia swoją karierę rozpoczęła od pracy na planie serialu telewizji publicznej. Wówczas była uczennicą gimnazjum i taka praca była dla niej olbrzymim wyróżnieniem. Dziś prócz aktorstwa jest także piosenkarką. Jej debiutancki teledysk pt. „Nie muszę” odsłuchało w serwisie YouTube aż 13 milionów internautów. Młoda gwiazda w jednym z wywiadów przyznała, że duży wpływ na jej sukces miała jej rodzina. Przede wszystkim duża zasługa leży po stronie jej mamy, która od początku trzymała rękę na pulsie kariery córki. W rozmowie pojawił się również wątek taty aktorki. Kim jest i czemu tak mało o nim wiemy?

Julia Wieniawa i jej rodzina

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.

Julia Wieniawa to przede wszystkim aktorka znana z serialu TVP pt. „Rodzinka PL”. Od tego roku młoda gwiazda występuje również w serialu „Zawsze Warto” w telewizji Polsat. Na początku mało kto mógł się spodziewać, że Julia Wieniawa może osiągnąć tak spektakularny sukces. Prócz seriali możemy ją również coraz częściej podziwiać na dużym ekranie. Niedawno otrzymała angaż w filmie Patryka Vegi pt. „Kobiety Mafii”. Dziś jest gwiazdą dwóch największych telewizji w Polsce. W jednym z wywiadów Julia przyznała, że jej sukces to spora zasługa jej mamy.

 

Kim jest mama gwiazdy TVP?

-Moja rodzina jest nie tyle ważna, co wręcz najważniejsza. Z mamą mam cudowny kontakt, zawsze była przy mnie. W szkole potrafiła o mnie zawalczyć, a kiedy miałam pierwszych menedżerów, pilnowała, by nikt mnie nie skrzywdził i nie oszukał. W ubiegłym roku poprosiłam, by oficjalnie została moją menedżerką, i to była najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Nikomu bardziej nie ufam niż jej. Odkąd razem pracujemy, spędzamy ze sobą więcej czasu niż kiedykolwiek. Gdziekolwiek jadę, proszę, by pojechała ze mną. Dzięki temu mamy mnóstwo pięknych wspomnień. No i stałyśmy się sobie bliższe. – mówiła Julia Wieniawa.

Kim jest tata znanej aktorki?

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

– Mój tata jest malarzem, wykładowcą. Jak większość dzieci rozwiedzionych rodziców, spędzałam z nim czas co dwa tygodnie. Ale im jestem starsza, tym mamy lepszy kontakt. Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu. Cieszy się z moich sukcesów. Jest dumny, kiedy wypuszczam nowe piosenki, widzi mnie w filmach albo w Teatrze Telewizji. – zdradziła Julia Wieniawa, gwiazda telewizji Polsat.

Źródło: Gala

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here