Leo Beenhakker wściekły. „Zbigniew Boniek kłamie”

Leo Beenhakker kontra Zbigniew Boniek

Leo Beenhakker tak wściekły był ostatnio prawdopodobnie aż w 2010 roku, gdy bez grama klasy zwalniał go Grzegorz Lato. Teraz obrywa kolejny prezes PZPN – Zbigniew Boniek. Czym podpadł holenderskiemu szkoleniowcowi?

Gala 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej była wzniosłym wydarzeniem. Zjawiły się na niej największe legendy polskiego futbolu. Ponadto wybrano jedenastkę stulecia. Nie zabrakło pięknych przemów i gratulacji. Jednym z głównych aktorów tego przedstawienia był rzecz jasna Zbigniew Boniek. Nie obyło się niestety bez zgrzytów.

Leo Beenhakker: Boniek kłamie

Obraził się nie tylko Jan Tomaszewski, który nie został okrzyknięty bramkarzem stulecia (ostentacyjnie opuścił galę PZPN). Również Leo Beenhakker, który przecież zrobił dla polskiej piłki bardzo wiele, ma żal do władz polskiej federacji. Jak się bowiem okazało, m.in. awansu na Euro 2008, pierwszego w historii reprezentacji Polski, nie uznano za znaczący sukces.

Całość na: estadio.pl

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here