Biedronka rozwścieczyła konkurencje. Wyprzedaże świąteczne to prawdziwy hit

Biedronka wyprzedaże i promocje

Biedronka należy do najpopularniejszych dyskontów w Polsce. Codziennie markety sieci Jeronimo Martins odwiedzają miliony Polaków. Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, a więc ruch w sklepach będzie jeszcze bardziej wzmożony. Wobec tego sklep spod znaku sympatycznego owada przygotował wyprzedaże świąteczne. Konkurencja jest wściekła i przez promocje Biedronki obawia się odpływu klientów.

Biedronka – wyprzedaże na Święta Bożego Narodzenia

Święta tuż, tuż. W sklepach, a także placówkach publicznych coraz częściej spotkać można świąteczny wystrój. Świecące lampki, choinki oraz inne dekoracje towarzyszą nam już na każdym kroku. W radio i telewizji coraz częściej zaczyna być słychać świąteczną muzykę. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia ciekawe promocje przygotowała Biedronka.

Tematyczne wyprzedaże robią naprawdę wrażenie. Czekamy na odpowiedź konkurencji, która musi zareagować, nie chcąc stracić klientów. Co znajdziesz w Biedronce? Zapoznaj się z najciekawszymi produktami w wyjątkowo niskich cenach, które opisaliśmy poniżej.

Jeżeli masz dość świątecznych porządków to niezłym rozwiązaniem może być Robot sprzątający SMART, który w sieci Biedronka idzie wyrwać za 399 złotych. Smażenie pierogów, ryb, czy innych świątecznych przysmaków? W ofercie Jeronimo Martins znajduje się także Patelnia 28 cm, wykonana z odlewu aluminiowego. Jej cena to 39,99 złotych, a oferta została okrzyknięta przez Biedronkę „SUPERHITEM”.

Na wstępie wspomnieliśmy, że sklepy, a także placówki publiczne są już wystrojone na Boże Narodzenie. Jeżeli klimat świąt chcesz poczuć także bezpośrednio w domu, to dobrze się składa. Biedronka przygotowała również wyprzedaże na dekoracje świąteczne. Promocje są dość szerokie, a pełną ofertę znajdziesz na tej stronie. Za 29,99 zł można zakupić nieźle wyglądający zestaw dekoracyjny LED. Składa się on z 2 świec woskowych oraz 2 świec tzw. tealight z osłonkami. Do wyboru są 3 warianty kolorystyczne. Ciekawie prezentuje się także oferta obrusów świątecznych, które według sieci Biedronka są łatwe w prasowaniu. Dostępne są w dwóch wymiarach: 110×160 cm oraz 138×200 cm i kosztują odpowiednio 24,99 zł oraz 29,99 zł. Obrusy dostaniesz w kilku wariantach wzorów i kolorystycznych.

Spiesz się, bowiem wyprzedaże w Biedronce są limitowane. Obowiązują do wyczerpania zapasów. W marketach znajdziesz nie tylko promocje świąteczne, ale też sporą ofertę na produkty spożywcze, czy drogeryjne.