Wszystko ujawnione. Sławomir Zapała przyłapany na wielkim oszustwie

Sławomir Zapała Kajra

Sławomir Zapała, znany jako po prostu Sławomir, oczarował Polaków stosunkowo szybko. Nie tylko wymyślonym przez siebie gatunkiem muzycznym – Rock Polo. Muzyk stworzył również wokół siebie otoczkę, która – jak się okazało – ma niewiele wspólnego z prawdą. Czar prysł?

Mniej więcej na przełomie 2017 i 2018 roku Polska oszalała na punkcie przebojów z gatunku Rock Polo. Pierwszym i na razie jedynym znanym wykonawcą tego gatunku w naszym kraju jest właśnie Sławomir. Człowiek ten w sposób perfekcyjny i szczegółowo zaplanowany wszedł na salony polskiego show-biznesu.

Sławomir Zapała coś ukrywał

Miłość w Zakopanem czy Megiera to hity, które zyskały tak niewyobrażalny rozgłos, że kojarzone są nawet poza Polską. Rytmiczne, wpadające w ucho numery dały Zapale popularność, o jakiej pomarzyć może wielu dzisiejszych aktorów serialowych czy wokalistów wykonujących pop. Jednakże otoczka, jaką stworzył wokół swojej osoby i kariery, właśnie z hukiem pękła.

Polacy wściekli po słowach Miss Polski 2019. Magdalena Kasiborska pod ostrzałem

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że cała historia życia Sławomira i Kajry została skrzętnie zmyślona. Teraz okazuje się, że nie tylko to było fikcją. Bo przecież znamy wiele innych rzekomo prawdziwych teorii na temat życia Sławomira Zapały. Niezwykłość jego postaci sprawiła, że Polacy się nim zafascynowali. Nie tylko na potęgę sprzedawał (i sprzedaje nadal) koncerty, ale i otrzymywał role w filmach czy serialach.

Znamy powtarzaną przez muzyka romantyczną historię, w której Sławomir długo zabiega za oceanem o względy swojej rodaczki – Magdaleny „Kajry” Kajrowicz – w końcu osiąga cel, a już wkrótce wspólnie pną się w górę w show-biznesowej hierarchii. Jednakże – jak podaje na swojej stronie „Super Express” – taka wersja zdarzeń została zmyślona. Nie jest nawet pewne czy gwiazdor Rock Polo w ogóle był w USA. Mało tego!

Rossmann przyciąga jak magnes. Nowe wyprzedaże robią ogromne wrażenie

W rzeczywistości historia, którą Zapała przedstawia mediom jest zmyślona, a on jest wyjątkowo utalentowanym aktorem. Gwiazdor pochodzi ze wsi Konina w gminie Niedźwiedź. W 2006 roku ukończył Akademię Teatralną w Krakowie – czytamy na łamach „Super Expressu”.

Samochód Sławomira

Również historia o tym, że Sławomir Zapała na co dzień porusza się starym Volkswagenem Golfem serii 3 okazuje się być nieprawdziwa. Co prawda Sławomir nadal przekonuje, że prawdziwa jest. Jednaże dziennikarze i fani coraz częściej przyłapują gwiazdora na poruszaniu się znacznie nowszymi samochodami wysokiej klasy. Ostatnio było to Audi Q7 warte nawet 100 tysięcy złotych. Gdy tabloidy ujawniły zdjęcia, Kajra zaczęła tłumaczyć męża. Stwierdziła wówczas, że to jej samochód i sporadycznie pożycza go Zapale.

Kajra (żona Sławomira) zszokowała fanów. Pokazała to wszystkim

Mało kto wierzy jednak w tę wersję. Generalnie nie powinno obchodzić nas, czym na co dzień jeździ Sławomir. On sam jednak regularnie przypomina, iż jest to stary VW. Jednak nie wóz jest tutaj problemem, a fakt, że cały fenomen artysty został zbudowany na mniejszych lub większych kłamstewkach. Może czas „przesiąść się” do wymarzonego auta i przedstawić prawdziwą historię zawarcia znajomości z Kajrą?

źródło: NewsCafe.pl

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: redakcja@otopress.pl
8
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x