Rodzinna tragedia w serialu „Barwy Szczęścia”

Barwy Szczęścia TVP2
fot. Youtube

„Barwy Szczęścia” to jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali w TVP 2. Co wieczór tysiące Polaków z ogromny zainteresowaniem oglądają perypetie bohaterów lubianej produkcji. Z tego powodu na pewno informacja, jaka ostatnio pojawiła się w „Telemagazynie”, zszokuje i jednocześnie zasmuci fanów telenoweli, w której jedną z głównych ról odgrywa Wiktoria Gąsiewska. Co takiego wstrząśnie widzami? Co tym razem wymyślili scenarzyści? 

„Barwy Szczęścia” – pożegnanie z kolejnym bohaterem?

Co się najlepiej „sprzedaje” w telewizji? Oczywiście kłopoty. Nic tak nie przyciąga przed ekrany telewizorów jak skomplikowane losy ulubionych postaci w TVP 2. Nie inaczej jest w przypadku serialu „Barwy Szczęścia”, gdzie jedną z głównych ról gra Wiktora Gąsiewska.  Tym razem nie o niej będzie artykuł. Dlatego, że produkcja zdecydowała się przysporzyć trosk serialowej Sabinie. Co takiego przygotowano dla sympatycznej fryzjerki?

W odcinku 2163 Tomala będzie musiała zmierzyć się z tragiczną wiadomością dotyczącą swojej matki. Okaże się, iż matka Sabiny dostanie wylewu. Jej stan będzie naprawdę zły. Na domiar złego wyjdzie na jaw, iż za całą sytuację winę ponosi wnuk starszej pani, a więc syn Tomali. Co takiego zrobił Kajtek, jeden z bardziej lubianych bohaterów serialu „Barwy Szczęścia”?

Przypomnijmy, iż Kajtek razem ze swoją dziewczyną Oliwką wzięli udział w kontrowersyjnym programie „Ex-ex”. O ich telewizyjnej przygodzie dowie się babcia nastolatka. Stres, nerwy spowodują, iż dostanie wylewu. Życie bohaterki serialu będzie zagrożone.

Jak na całą sytuację zareaguje Sabina? Sabina, która przeszła już wiele. Walka z biologicznymi rodzicami jej adoptowanej córki, śmierć męża, wypadek syna, choroba nowotworowa – to tylko niektóre nieszczęścia, które dotknęły tę postać. Kobieta sięgnie po alkohol. A jak wiadomo wszystkim fanom produkcji TVP 2, „Barwy Szczęścia”, miała już kiedyś spore problemy związane z nadużywaniem mocnych trunków. Dodatkowo, nie wytrzyma całej sytuacji i swoje emocje wyładuje na swoim synu. Dojdzie nawet do tego, że w rozmowie z Władkiem – ojcem chłopca, powie, iż jeśli jej matka umrze to nigdy nie wybaczy Kajtkowi.

Jak zakończy się cała sytuacja? Czy matka Sabiny umrze? Kajtek zrezygnuje z udziału w reality show, a Sabina zacznie znowu pić? Pytań jest wiele, a odpowiedzi poznamy w kolejnych odcinkach serialu „Barwy Szczęścia”.

Która z aktorek jest Waszą ulubioną? Wielu odpowiada, że Wiktoria Gąsiewska. Czy podzielacie to zdanie?

źródło: Telemagazyn, inf. własna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here