PILNE! Atak terrorystyczny nieopodal Polski. Ranni i zabici

Pilne ZAMACH TERRORYSTYCZNY CZECHY: Szokujące informację napływają z Czech! Czeska Ostrawa została dotknięta aktem terroru. Na chwilę obecną trwa...
PILNE

Pilne! ZAMACH TERRORYSTYCZNY CZECHY: Szokujące informacje napływają z Czech! Czeska Ostrawa została dotknięta aktem terroru. Do miejscowego szpitala miał wtargnąć uzbrojony mężczyzna, który z nieznanych na tę chwilę przyczyn miał otworzyć ogień do znajdujących się w środku pacjentów oraz personelu. Na chwilę obecną media podają cząstkowe informacje o czterech ofiarach śmiertelnych. Dwie osoby miały zostać ranne. Na ten moment niewiadome są motywy napastnika.

PILNE! Zamach terrorystyczny Ostrawa Czechy

ZAMACH TERRORYSTYCZNY: Szokujące informację napływają z Czech! Czeska Ostrawa została dotknięta aktem terroru. Z dostępnych informacji wiadomo, że napastnik wszedł do szpitala i po paru sekundach otworzył ogień. Ranne zostały dwie osoby, a cztery poniosły śmierć na miejscu. Na miejscu już działają służby, które starają się ustalić także tożsamość napastnika. Bez wątpienia jest to olbrzymi wstrząs dla naszych południowych sąsiadów.

Doniesienia z Czech

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.
Policja aktualnie zorganizowała pościg za sprawcą tragicznego zdarzenia. Na ten moment nie jest znana jego tożsamość oraz motywy działania. Do zdarzenia miało dojść dziś w godzinach porannych w Szpitalu Uniwersyteckim w Ostrowie. „W tej chwili mogę powiedzieć, że policja interweniuje w nagłych wypadkach i będę wiedzieć więcej informacji, kiedy przybędę” – powiedziała rzeczniczka policji Pavla Jirouskova.

PILNE! Zamach terrorystyczny Ostrawa Czechy

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Również według informacji podanych przez dyrektora szpitala, Jiří Havrlant wynika, że strzały miały miejsce około godziny 7 rano w poradni traumatologicznej. Dodał także, że niektórzy ranni są nadal na sali operacyjnej — mówił w rozmowie z czeską Telewizją Czeską. Sprawcą jest wysoki mężczyzna mający 180 centymetrów wzrostu.  Trwa obława.

źródło: izohlas.cz

Polecamy również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here