Boniek odpowiada Beenhakkerowi. Robi się ciekawie!

Leo Beenhakker i Zbigniew Boniek
Leo Beenhakker i Zbigniew Boniek

TWITTER. Zaczyna się robić niezwykle ciekawie. Zbigniew Boniek, prezes PZPN, postanowił odpowiedzieć na zarzuty, które wystosował wobec niego Leo Beenhakker. Były selekcjoner reprezentacji Polski twierdzi, że nie próbowano go zaprosić na galę 100-lecia Polskiego Związku Piłki Niżnej.

Jak już dziś pisaliśmy, Leo Beenhakker był wściekły na Zbigniewa Bońka. Holender, który m.in. wprowadził piłkarską reprezentację Polski do Euro 2008, nie otrzymał zaproszenia na galę 100-lecia PZPN. Przedstawiciele polskiej federacji tłumaczyli później, że próbowano zaprosić Beenhakkera. Ten jednak stanowczo zaprzeczył i stwierdził, że Boniek kłamie.

Leo Beenhakker kontra Zbigniew Boniek: najnowszy komentarz szefa PZPN

ZOBACZ!
Leo Beenhakker wściekły. "Zbigniew Boniek kłamie"

Wydawało się, że mocny komentarz, którego udzielił WP Sportowym Faktom Leo Beenhakker, utnie dyskusję. Okazuje się jednak, że Zbigniew Boniek również nie zamierza odpuszczać. W tej chwili mało kto wie, jaka była prawda. Przed chwilą bowiem prezes PZPN przekazał za pośrednictwem serwisu Twitter, że dzwonił do Holendra wiele razy.

Jak czytamy we wpisie Bońka: „Do Pana Leo sam dzwoniłem osobiście kilka razy”. Miało to mieć miejsce w ostatni dzień października bieżącego roku. Kilka telefonów były selekcjoner faktycznie mógł przeoczyć. Prezes PZPN zapewnia jednak, że pozostawiał wiadomości.

ZOBACZ!
Polacy wściekli po słowach Miss Polski 2019. Magdalena Kasiborska pod ostrzałem

– Do Pana Leo sam dzwoniłem osobiście kilka razy (pierwszy raz 31.10.19) w końcu się nagrałem i prosiłem o tel zwrotny. Do dziś cisza. Panie Marku Wawrzynowski (dziennikarz WP), bon ton i szanowania ludzi niech mnie Pan nie uczy, tutaj gramy w innych ligach. Ps. Bez odpowiedzi – skwitował Zbigniew Boniek.

ZOBACZ!
Wszystko ujawnione. Sławomir Zapała przyłapany na wielkim oszustwie

Czy doczekamy się kolejnego komentarza Leo Beenhakkera? Jeżeli tak, to aż trudno sobie wyobrazić, jak zareaguje na nią szef Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jaka była prawda? Holender nie sprawdza nieodebranych połączeń i zawartości poczty głosowej? A może Boniek chce za wszelką cenę wybrnąć z opresji? Być może już wkrótce się dowiemy.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here