Jarosław Kaczyński trafi ponownie do szpitala

Jarosław Kaczyński (prezes PiS)
fot. Youtube

Wczoraj obchodzona była kolejna miesięcznica Smoleńska. W uroczystościach, ze względu na stan zdrowia nie wziął udziału Jarosław Kaczyński. Dlatego, że Prezes PiS dochodzi do pełni sił po zabiegu.

Jarosław Kaczyński trafi ponownie do szpitala

Nieobecność Jarosława Kaczyńskiego na miesięcznicy skomentował zastępca rzecznika PiS, Radosław Fogiel. W programie „Tłit” powiedział on, by nie robić sensacji z nieobecności Prezesa na obchodach miesięcznicy Smoleńskiej. – Trudno brać udział w uroczystościach dosłownie dobę po wyjściu ze szpitala – powiedział Fogiel.

Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Do zaskakujących informacji dotarł „Super Express”, który podał, że przed Prezesem PiS kolejna wizyta w szpitalu.

Kiedy Prezes PiS podda się drugiemu zabiegowi?

Polityk Prawa i Sprawiedliwości drugi raz do szpitala trafi najprawdopodobniej na wiosnę. Jak informuje „SE”, raz, że Jarosław Kaczyński musi wpierw przejść rehabilitację po wszczepieniu endoprotezy stawu kolanowego, a dwa – na horyzoncie są wybory prezydenckie. To właśnie po nich, na wiosnę Kaczyński ma po raz drugi stawić się w szpitalu. Chodzi o podobny zabieg, ale na drugiej nodze – informuje Super Express.

Jarosławowi Kaczyńskiemu życzymy jak najszybszego powrotu do pełni sił. Z wypowiedzi, które wyczytać możemy na stronach Super Expressu jasno wynika, że Prezesa PiS nie opuszcza humor i jest on dobrej myśli co do swojego powrotu do pełni sił. Wydaje się zatem, że rehabilitacja powinna przebiec niezwykle sprawnie.

źródło: Super Express

Najnowsze wiadomości z portalu OTOPRESS.PL:

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here