Klaudia Jachira totalnie „odleciała”. Posłanka PO skompromitowała się

Klaudia Jachira

Klaudia Jachira w tym roku zadebiutowała jako parlamentarzystka. Posłanka Koalicji Obywatelskiej, którą tworzą głównie posłowie i posłanki PO, kolejny raz się skompromitowała.

Klaudia Jachira „odleciała”

Posłanka PO budzi sporo kontrowersji. Jachira już nie raz w tym roku, czy to w trakcie kampanii wyborczej, czy zasiadając już w ławach poselskich zaszokowała opinię publiczną. Polityczni oponenci mają zatem sporo pola do popisu, w krytykowaniu Jachiry, która „zasłynęła” także z tego, że niekoniecznie przychodzi na wywiady telewizyjne przygotowana.

Tym razem Jachira przeszła samą siebie. Wyraziła swoją opinię o ZOO. Posłanka PO od dawna nie chodzi do ogrodów zoologicznych, gdyż uważa, że miejsce zwierząt nie jest w klatkach i ciasnych wybiegach. Można zgodzić się z tym lub nie, ale taką opinię naturalnie należy uszanować. Prawdziwy „cyrk” zaczął się jednak dalej. Klaudia Jachira oznajmiła bowiem, że szympansy są naszymi bliskimi kuzynami.

Klaudia Jachira, która dostała się do sejmu z list Koalicji Obywatelskiej szybko została wypunktowana przez Internautów. Wielu z nich nie przebiera w słowach i pyta, kogo najbliższymi kuzynami są szympansy? Zdaje się, że nie tylko wywiady telewizyjne, ale i zoologia nie są mocną stroną Klaudii Jachiry.

Co o tym wszystkim sądzicie? Czy popieracie działania, które forsuje Klaudia Jachira? Czekamy na wasze opinie i kulturalna dyskusję w komentarzach!

Zobacz również inne artykuły:

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

8 KOMENTARZE

 1. Czy nam sie podoba czy nie , szympansy sa najbliżej z nami spokrewnione.Ale żeby to zrozumieć trzeba mieć trochę rozumu i nie wiem czy szympansy go mają. Myślę , że nie wszystkie.

  7
  2
 2. Wyborcy Jachiry poczytajcie co ona wypisuje.wybraliscie do parlamentu kuzynke szympansa na kogo rzescie glosowali jak wam nie wstyd.Może glosowaliscie na nią żeby nie było lepiej tylko śmieszniej

  9
  1
 3. Nauczyciel matematyki w szkole: jak sie na niej nie zna: zostaje odwołany. Dlaczego takich pokrach jak Pani Jachira nie można odwołać z życia publicznego? Pytam poważnie: Dlaczego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here