Krzysztof Jackowski ostro jak nigdy. Oberwał Lech Wałęsa

Lech Wałęsa, Krzysztof Jackowski

Wizjoner z Człuchowa jest najbardziej znanym jasnowidzem w Polsce. Zasłynął spektakularnymi akcjami, gdzie pomagał policji odnajdywać zaginione osoby. W ostatnim czasie Krzysztof Jackowski udziela się na wielu frontach. W swojej historii kontrowersyjnie wypowiedział się też o byłym prezydencie. Oto, jak w oczach jasnowidza wygląda Lech Wałęsa.

Krzysztof Jackowski o Lechu Wałęsie

Jasnowidz już nie tylko poszukuje zaginionych, ale dopuszcza się przeróżnych wizji. Wojna na Bliskim Wschodzie, III wojna światowa, wybory prezydenckie, najbliższe wydarzenia w Polsce, tragiczny wypadek, w którym zginął Piotr Woźniak-Starak, czy Lech Wałęsa – to tylko jedne, z nielicznych obszarów, po których porusza się Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz w dosadnych słowach powiedział, co myśli o byłym Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej. – Nie mam wątpliwości. Lech Wałęsa był agentem służb. Są jego podpisy, jego pismo. Dlaczego to robił? Trudno mi powiedzieć. Krzysztof Jackowski opowiedział też nieco o tamtych czasach. – Trudno było wówczas walczyć z blokiem komunistycznym. Lech Wałęsa sam by nic nie wskórał. Musiał to być agent – wypalił szczerze, w jednym z wideoblogów w serwisie Youtube, Jackowski.

Wizjoner z Człuchowa podzielił się też opinią, że wydarzenia okrągłostołowe wciąż oddziaływają na obecną sytuację w Polsce – Lech Wałęsa po obaleniu okrągłostołowym, które było w rzeczywistości podzieleniem się władzą, zrobił wielką krzywdę w Polsce. Władze mieli wówczas agenci. Można było Polskę sprzedawać. To było niebezpieczne i złe dla naszego kraju i mści się na nas do dzisiaj – zauważył Krzysztof Jackowski.

Jackowski ostro powiedział również o obecnej sytuacji, w której znalazł się Lech Wałęsa. – Niewiele rożni się od KOD, któremu również brakuje werwy do działania. Nie jest i nigdy już nie będzie autorytetem. Jest pacyfistą obecnej polityki – zakończył jasnowidz.

Czy zgadzacie się z tak ostrymi zdaniami, które wygłosił Krzysztof Jackowski na temat Lecha Wałęsy?

źródło: Youtube

Zobacz także:

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here