Lidl przecenia produkty od 12 grudnia nawet o 66%. Zobacz wyprzedaże

Lidl wyprzedaże i promocje
fot. Youtube

Szał świątecznych zakupów coraz bliżej. Swoje promocje przedstawiła już Biedronka, a teraz czas na markety Lidl. Wyprzedaże w niemieckich dyskontach sięgną nawet 40 procent. Wszystko rozpocznie się w najbliższy czwartek – 12 grudnia. Bądźcie gotowi, gazetka promocyjna już czeka.

Lidl przecenia nawet o 50%

Właściciele wielkopowierzchniowych sklepów doskonale sobie zdają sprawę, jak gorący w handlu jest okres bezpośrednio przed Świętami Bożego Narodzenia. Dlatego też starają się do siebie ściągnąć jak najwięcej klientów. Zachętą mają być liczne promocje i wyprzedaże. W sieci Lidl produkty zostaną przecenione nawet o 50%.

Jak skorzystać z aż takiej promocji? Wystarczy, że masz lub zainstalujesz aplikację Lidl. Wówczas będziesz mógł kupić wszystkie twarogi z oferty Lidla o 40% taniej. Promocja obowiązuje na ulubione sery Polaków. Wśród nich znajdziesz między innymi twaróg półtłusty, twaróg tłusty, czy też twaróg na sernik. To oczywiście nie wszystko, a pełną ofertę dostarcza gazetka promocyjna, pod tym linkiem.

Bez aplikacji kupisz za to pomarańcza. Ten popularny cytrus luzem, za kilogram kosztować będzie 2,69 złotych. Oznacza to promocję aż o 46%. Filet z piersi kurczaka XXL, marki Rzeźnik został przeceniony o 40%. Za kilogram mięsa zapłacisz 9,99 złotych.

Co jeszcze Lidl oferuje w niższych cenach? Nie mogło zabraknąć przede wszystkim karpia. To najczęściej spotykana potrawa na wigilijnym stole. W niemieckim dyskoncie kupisz płaty karpia w cenie 2,19 zł za 100 g. Wyprzedaże dotyczą także słodyczy. Czekolada Fin Carre z całymi orzechami laskowymi kosztuje teraz o 50% taniej. Promocja dotyczy drugiej sztuki. Również jeżeli zdecydujesz się zakupić rodzynki sułtańskie, które stanowią jeden z głównych składników sernika, to za drugie opakowanie zapłacisz połowę mniej.

Margaryna Kasia do pieczenia? Czemu nie? Zwłaszcza, że przy zakupie trzech kostek, za trzecią z nich zapłacisz 66% taniej. Wcześniej wspomnieliśmy o aplikacji Lidl. Warto byś również wiedział, że jeżeli jesteś jej posiadaczem, to obowiązuje Cię zniżka 30% na wszystkie piwa marki Perlenbacher.

Szczegóły oferty Lidl, tak, jak wspomnieliśmy wyżej, zawiera gazetka promocyjna. Odnośnik do niej znajdziesz na wstępie naszego artykułu.

źródło: Lidl, inf. własna

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here