Gwiazda serialu Ranczo trafiła do więzienia

Serial Ranczo TVP wraca na ekrany. Największymi gwiazdami są przede wszystkim Ilona Ostrowska, Cezary Żak oraz Paweł Królikowski, lecz to Anna Iberszer...

Serial Ranczo to kultowa produkcja TVP, która już wkrótce ma wrócić na ekrany. Największymi gwiazdami produkcji są przede wszystkim Ilona Ostrowska, Cezary Żak oraz Paweł Królikowski, lecz to Anna Iberszer w ostatnim czasie najwięcej nabroiła z obsady serialu. Aktorka dała się poznać jako sympatyczna policjantka Francesca z Włoch. Niestety media informują , że Iberszer została zamknięta w więzieniu. 

 

Gwiazda serialu Ranczo w więzieniu

 

Nie ulega wątpliwości, że największe gwiazdy serialu Ranczo to przede wszystkim Ilona Ostrowska, Cezary Żak i Paweł Królikowski. Mimo wszystko ta trójka nie dostarczyła tylu emocji fanom serialu co Anna Iberszer. Aktorka niedawno wyjechała na Kubę, gdzie postanowiła wesprzeć miejscową opozycję. Za swoje działania została zatrzymana i zamknięta w więzieniu. Jednym z powodów osadzania były przede wszystkim przemycane przez Annę przedmioty, które miały pomóc przeciwnikom komunistycznej władzy. Pomoc z biegiem czasu bardzo spodobała się aktorce, która zaczęła zachowywać się jak rasowy szpieg. Dziś postanowiła opowiedzieć o całej sytuacji.

 

Relacja Anny Iberszer

 

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.

– Przypadkiem trafiłam do grupy ludzi kultury jako tłumaczka. Chodziło o przewiezienie odpowiednich filmów, kaset i druków, pieniędzy. Wyprawa miała wyglądać na turystyczną wycieczkę. Nie zdawałam sobie sprawy, w co się pakuję, więc się zgodziłam. Tuż przed opuszczeniem Kuby zostaliśmy zatrzymani na lotnisku. Nie wiem, skąd wzięła się we mnie ta żyłka do szpiegowania. W czasie przesłuchania zaczęłam tak fantazjować, że nas wypuszczono.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

 

To było silniejsze od niej

– To było silniejsze ode mnie. To, co tam zobaczyłam, przeszło wszelkie wyobrażenie. Moje małe problemy stawały się naprawdę małe wobec problemów tamtych ludzi. Czułam, że mogę pomagać. Umiałam już poruszać się po Kubie niczym dziki kot, nie zostawiając za sobą śladu! Woziłam pieniądze, raz miałam przy sobie 9 tys. euro! — opowiada Anna Iberszer.

– Wypuszczono mnie, ale do końca pobytu miałam asystę. Myślę, że sprawdzili mnie, że jestem w Polsce aktorką, grałam już w „Ranczo”. Oni dbają o to, by Kuba uchodziła za wolny kraj. Osadzenie w więzieniu aktorki mogło zbulwersować zagraniczną prasę — relacjonuje gwiazda TVP.

Ostatecznie Anna Iberszer aktualnie jest już na wolności. Z jej zapowiedzi wynika, że zamierza kontynuować rozpoczęte działania.

źródło: Super Express 

Polecamy również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here