Sylwester 2019. W tych kreacjach skradniesz całe show!

Sylwester 2019
Fot. Instagram (Mariajustdoit, Stilove)

Święta tuż-tuż i może się wydawać, że jedną z najważniejszych kwestii jest teraz poszukiwanie prezentów dla bliskich, ale nie dla nas. Sylwester 2019 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wielkie przygotowania do balu czy na imprezę. Wizyta u kosmetyczki i fryzjera przy wybraniu kreacji to pikuś. Przychodzimy zatem do Was z pomocą i dzielimy się naszymi skarbami z sieciówek.

Myślisz sylwester 2019, mówisz nie wiem co ubrać? Od października większość sieciówek ma hopla na punkcie najpopularniejszej imprezy na świecie, a my temu wcale się nie dziwimy. W końcu chcemy się zaprezentować jak najlepiej na imprezie. Tylko, jak to zrobić? Oto kilka wskazówek.

Znakomity i znany projektant, tworzący niegdyś w Paryżu, często podkreślał, że to kobieta, która zakłada sukienkę jest w niej najważniejsza. Trudno się nie zgodzić z Yves’em Saint Laurentem. Mając na uwadze jego słowa, podpowiemy Wam, jak dopasować sukienkę do  różnego rodzaju sylwetek.

Porady modowe na sylwestra 2019

Wyróżniamy pięć kobiecych figur. Pierwszą z nich jest figura klepsydry. Właścicielki tejże sylwetki wyróżniają się dość wąską talią, a także dobrze zachowanymi proporcjami pomiędzy ramionami a biodrami. Przy takiej budowie ciała doskonale sprawdzą się takie materiały, jak: kaszmirowe wełny i jedwabie. Dla posiadaczek większego biustu polecamy dekolt w kształcie litery V.

Drugi rodzaj figury nosi nazwę owocu, bowiem jest to gruszka. Kobieta o takiej sylwetce ma wąskie ramiona, szerokie biodra, a także płaski brzuch. Jeśli to właśnie Wy posiadacie takową figurę, to wybierajcie sukienki z wysokim stanem, przewiązane pasem dla podkreślenia talii. Na kreacje przypominające literę A nawet nie patrzcie!

Trzecią sylwetkę ma ponad 46% kobiet na świecie i jest to… papryka. Okazuje się, że kobiety z taką figurą są albo bardzo szczupłe jak Cameron Diaz, albo wręcz przeciwnie, mają krągłą budowę ciała jak Drew Barrymore. Tak czy siak drogie Panie, wybieramy sukienki z falbanami, w paski i standardowo dekolt w kształcie litery V, który zdaje się będzie dominować na sylwestrze 2019.

Ostatni rodzaj figury kobiecej to jabłko. Najbardziej charakterystycznymi elementami tej sylwetki są: barki i plecy, które są proporcjonalnie większe od bioder i ud, a także duży biust. Mając taką sylwetkę, naszą uwagę skupiają wyłącznie sukienki w kształcie litery A oraz te z mocnym wcięciem w talii. Warto też wybrać sukienki uszyte z miękkich tkanin.

Inspiracje na sylwestra 2019

Wiedząc, jak wybrać odpowiednią sukienkę do naszej figury możemy rozpocząć poszukiwania kreacji, między innymi od wybitnych projektantów. Nic tylko przymierzać później i świetnie się bawić na sylwestrze 2019!

Sylwester 2019

Sylwester 2019

Sylwester 2019

Mamy nadzieję, że nasze porady i inspiracje pomogły Wam określić, jaką sukienkę chcecie wybrać na sylwestra 2019. Bawcie się dobrze!

Zobacz również inne artykuły:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here