Anna Mucha zaszalała! Pokazała się półnago na Insta

Anna Mucha to gwiazda TVP i „M jak Miłość
Anna Mucha/ screen YouTube

 Anna Mucha to wielka gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Na dodatek aktorka na co dzień jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie choćby na portalu Instagram

ma ponad 700 tysięcy obserwujących. Nie ulega wątpliwości, że Mucha to jedna z najbardziej seksownych polskich aktorek. Od wielu lat lubi eksponować swoje kształty i nie przyjmuje się tym, że już niedługo ukończy czterdziesty rok życia. Dziś udowodniła to w dwóch miejscach, pokazując w całej okazałości swoje kobiece walory.

Kim jest Anna Mucha?

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka jest jedną z największych postaci polskiego show-biznesu. Jej kariera rozpoczęła się od gry w filmie Stevena Spielberga pt. Lista Schindlera. Następnie mogliśmy podziwiać jej grę aktorską w kultowej produkcji pt. Młode Wilki. W następnych latach Anna pokazywała się zdecydowanie rzadziej na dużym i małym ekranie. Wróciła na dobre w 2003 roku, kiedy to otrzymała angaż w serialu TVP pt. M jak Miłość. W popularnej „eMce” grywa do dziś.

 

Mucha zaszalała

Anna Mucha dziś uchodzi za wielką gwiazdę polskiego show-biznesu. Jej profil na portalu Instagram obserwuje ponad 700 tysięcy internautów. Trzeba przyznać, że jak na polskie warunki, to jest to liczba naprawdę wysoka. Anna umie przede wszystkim zaciekawić fanów. Prócz zdjęć związanych z pracą publikuje również zdjęcia, które potrafią rozpalić zmysły męskiej części wielbicieli. Tak też było i w tym przypadku. Warto nadmienić, że publikacja ma wiele wspólnego z serialem „M jak Miłość”, w którym aktorka grywa od ponad piętnastu lat.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.

Anna Mucha już niedługo skończy 40 lat. Mimo wszystko bardzo często zamieszcza w swoich mediach społecznościowych zdjęcia, które udowadniają, że lata mijają, a Mucha wciąż znajduje się w znakomitej dyspozycji. Aktorka pokazała to po raz kolejny swoją ostatnią publikacją na portalu Instagram. Na zdjęciu widzimy Anne bez ubrań. Jedyne, co się na niej znajdowało w chwili wykonywania zdjęcia to folia. Też uważacie, że gwiazda „M jak Miłość” wciąż ma się czym pochwalić?

Źródło: Instagram

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here