Jarosław Gowin miał wypadek. Mamy nagranie video!

Jarosław Gowin miał wypadek. Mamy nagranie video!
Jarosław Gowin miał wypadek. Mamy nagranie video!

Wczoraj doszło do kolizji z udziałem rządowej limuzyny, którą jechał Jarosław Gowin. Samochód Służby Ochrony Państwa zderzył się z samochodem ciężarowym podczas manewru wyprzedzania. Mamy nagranie z tego wypadku.

Ostatnimi czasy coraz częściej słyszymy o kolizji czy wypadku z udziałem rządowych samochodów. Tylko w przeciągu roku doszło do aż 11 uszkodzeń limuzyn SOP. W tym bilansie znajdują się między innymi dwa pojazdy należące do premiera i jeden do prezydenta RP.

Za nami kolejna kolizja z udziałem członka rządu. Tym razem szczęścia nie miał Jarosław Gowin. Wicepremier rządu, poruszając się limuzyną zderzył się z tirem podczas jego wyprzedzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało, skończyło się jedynie na uszkodzeniu pojazdu.

Jarosław Gowin o kolizji limuzyny rządowej

Do sprawy odniósł się sam wicepremier. – Na szczęście nikomu nic się nie stało, nie było żadnego zagrożenia ani dla życia, ani dla zdrowia. Byłem informowany potem, że kierowca nie naruszył żadnych przepisów – oznajmił dziennikarzom.

Jak wynika z informacji, które podał rzecznik SOP, Bogusław Piórkowski, limuzyna rządowa miała włączone wszelkie sygnały świetlne czy dźwiękowe. To sprawia, że pojazd ten był uprzywilejowany w ruchu. Mimo to jednak, funkcjonariusza Służby Ochrony Państwa, który kierował samochodem, ukarano mandatem karnym.

Poniżej znajduje się nagranie video, które udało się zdobyć stacji telewizyjnej TVN. Na nagraniu widać, jak pojazd rządowy wykonuje w niezwykle niebezpieczny sposób manewr wyprzedzenia, ponadto ignorując wszelkie przepisy panujące w ruchu drogowym.

Avatar
Redaktor, publicysta, przedsiębiorca. Interesuje się biznesem, ekonomią oraz polityką. Stara się dotrzeć do zakulisowych działalności partii politycznych. Obserwuje rynki finansowe oraz wskaźniki makroekonomiczne. Napisz do autora: [email protected]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here