Krzysztof Krawczyk wypowiedział się o Oldze Tokarczuk. Będzie piekło?

Olga Tokarczuk i Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk i Olga Tokarczuk. Co legendarny muzyk myśli o świeżo upieczonej polskiej noblistce? Jak ponadto przebiegła operacja, której gwiazdor musiał się ostatnio poddać? Zebraliśmy dla Państwa te wszystkie informacje.

Olga Tokarczuk szybko stała się postacią kontrowersyjną. Pisarka, która otrzymała literacką Nagrodę Nobla, przez środowiska prawicowe uważana jest za antypolkę. W swoich publikacjach zarzuca Polakom czystki etniczne, a nawet… kolonializm. Wiele z tych zarzutów to kompletne bzdury. Polska znów jest podzielona.

Ponadto politycy podsycają atmosferę. Co rusz słyszymy, kto jest zbyt głupi, a kto zbyt mądry, by czytać dzieła Olgi Tokarczuk. Miejmy nadzieję, że już wkrótce sytuacja nieco się uspokoi. Spory o pisarkę stają się bowiem nie do zniesienia. Głos zabierają już nawet artyści rzadko udzielający się na tematy polityczne.

ZOBACZ!
Polska zamarła. Woźniak-Starak napisała co myśli o...

Krzysztof Krawczyk i Olga Tokarczuk

Już od kilku tygodni żyjemy Noblem dla kolejnej Polki. Dla zwolenników opozycji i ogółu lewicowo-liberalnego Tokarczuk jest dziś niemalże bożyszczem. Z kolei społeczeństwo konserwatywne pogardza kontrowersyjną pisarką. Oczywiście w takiej sytuacji obie „frakcje” uważają siebie nawzajem za gorsze. Wśród celebrytów dominują natomiast wspierający noblistkę.

Właśnie głos zabrał Krzysztof Krawczyk, który kilka tygodni temu przeszedł poważną operację. Jak się okazuje, on również wspiera pisarkę. Przekazał to przy okazji komentarza do dość dziwnej okładki „Super Expressu”. Na czołówce tabloidu zobaczyliśmy Krawczyka z wielkim napisem „mam nowe super biodro”, a obok… informacje o wręczeniu Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk.

ZOBACZ!
Krzysztof Jackowski ostro jak nigdy. Oberwał Lech Wałęsa

„Powiem szczerze: czuję się zawstydzony,że sprawa mojego biodra została postawiona na równi z historycznym wydarzeniem przyznania wspaniałej Oldze Tokarczuk Literackiego Nobla. Przestaję rozumieć ten świat” – skomentował sytuację wymownie Krzysztof Krawczyk.

Ponadto zobaczyliśmy gratulacje dla Olgi Tokarczuk. „Składam tą drogą serdeczne gratulacje Pani Oldze Tokarczuk! Jestem z Pani i Pani dokonań dumny” – wyznał na swoim prywatnym profilu na Facebooku artysta. Bez wątpienia nie są to słowa, które przypadną do gustu prawicy. Można się zatem spodziewać wielu ataków na zasłużonego muzyka. Oby jednak były one jak najmniej dotkliwe.

Operacja Krzysztofa Krawczyka

Na szczęście operacja wszczepienia endoprotezy biodra przebiegła pomyślnie. Legendarny muzyk może już z dużo większym komfortem się poruszać, ponadto wraca do grania koncertów. Dziennikarzom „Super Expressu” udało się porozmawiać z Krawczykiem.

„Wymieniłem ostatnio biodro na nowszy model, ale przy dzisiejszej technice i sprawności naszych lekarzy był to zabieg kosmetyczny. Trudniejsze są ćwiczenia rehabilitacyjne, wymagają dużego samozaparcia. Ale wróciłem na scenę” – mówi Krzysztof Krawczyk.

źródło: Facebook

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

7 KOMENTARZE

  1. Jestem przekonany, że Krawczyk nigdy nie miał w ręku ani jednej książki Olgi Tokarczuk. Gada tak, bo się boi „zemsty” swego celebryckiego, lewackiego środowiska.

    8
    3
  2. Chyba nie przemyślał swojej wypowiedzi,na jego koncerty chodzili ludzie nie popierający plucia we własne gniazdo,teraz może już się nie spieszyć z rehabilitacją.

    2
    1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here