Nie uwierzysz! Magda Gessler nagrana w intymnej sytuacji [WIDEO]

Magda Gessler Kuchenne rewolucje TVN

Magda Gessler to jedna z topowych celebrytek w Polsce. Gwiazda, a także jedna z maszyn napędowych olbrzymiej popularności stacji TVN. Słynna restauratorka bierze udział w wielu show w prywatnej telewizji. Prowadzi też autorski program „Kuchenne Rewolucje”. Gessler z powodzeniem radzi sobie również w biznesie. Nie jest tajemnicą, że posiada na własność kilka restauracji, a także lodziarni. 

Magda Gessler w intymnej sytuacji z partnerem

Najsłynniejsza polska restauratorka dała się poznać z olbrzymiego dystansu do siebie i do świata. Widać to również na najnowszym nagraniu, które zamieściła w Internecie. Ma olbrzymi dystans do sytuacji intymnej, w której się znalazła.

Krótkie wideo przedstawia taniec gwiazdy TVN z partnerem. Nie byłoby nic w tym dziwnego, ale po kilku sekundach filmu zauważamy, jak Gessler łapie partnera… za krocze. Partner Magdy Gessler błyskawicznie odskoczył, a film się urwał. Internauci zareagowali z uśmiechem, ale z całą pewnością wideo będzie szeroko komentowane w „internetach”. Możną ją uwielbiać, można nienawidzić, ale tego jednego, po prostu nie da się jej odmówić. Magda Gessler, znana głównie z programu „Kuchenne Rewolucje” kolejny raz pokazała, że ma ogromny dystans do świata i przede wszystkim do własnej osoby.

Na poniższym wideo zobaczysz opisaną przez nas sytuację (źródło – Magda Gessler Instagram)

Polecane artykuły z OTOPRESS.PL:

źródło: Magda Gessler – Instagram

Piotr Paterczyk
Prywatnie wielki fan twórczości Paulo Coelho. Dziennikarz z zamiłowania. Popełniam różne tematy. Nie boje się pisać odważnie i otwarcie.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here