„Piękni i młodzi”. Czy to koniec popularnego zespołu?

Piękni i młodzi
Fot. Instagram

„Piękni i młodzi” to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Wszystkim wydawało się, że głośny rozwód członków muzycznego trio nie zaszkodzi grupie. Okazuje się jednak, że dalsza kariera Narożnych i Daniela Wilczewskiego może stanąć pod znakiem zapytania. Wszystko przez pewne zdjęcie, które daje nam dużo do myślenia…

Warto przypomnieć, że grupa „Piękni i młodzi” powstała w 2012 roku w Łomży. Początkowo Magdalena i Dawid występowali w innych formacjach muzycznych. Później założono zespół, do którego dołączył Daniel. Swoją karierę zaczęli od występów na weselach.

Rok później, w serwisie YouTube pojawił się teledysk do piosenki Niewiara, który miał ponad 34 milionów wyświetleń. Utwór uzyskał tytuł Hit 2013. Z czasem kolejne utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce najlepszych piosenek, a formacja stawała się coraz bardziej popularna.

Pomimo niezliczonej ilości koncertów i uwielbienia przez fanów, wysoką cenę za sukces zapłacili Magdalena i Dawid Narożni. 21 czerwca, tego roku frontmenka grupy „Piękni i młodzi” poinformowała wszystkich o rozwodzie. Ta wiadomość wstrząsnęła głównie fanami, jednak niegdyś małżonkowie uznali, że nadal będą wspólnie koncertowali i tworzyli nowe utwory.

Kryzys w zespole „Pięknych i młodych”?

Zapewnienia nie wystarczyły… Niedawno na Instagramie Magdaleny Narożnej pojawiło się zdjęcie, na którym wokalistka i jej przyjaciel, Daniel Wilczyński pozują sami do zdjęcia. Nasuwa się zatem pytanie, gdzie w tym czasie był Dawid Narożny?

Zdjęcie wykonano podczas konferencji prasowej TVP2. Wydaje się, że na tak ważnym wydarzeniu powinni się pojawić wszyscy członkowie „Pięknych i młodych”, prawda? Ta fotografia nas niepokoi…

Zespół wkrótce wystąpi na imprezie sylwestrowej dwójki. Jak myślicie, czy były małżonek Magdy zaśpiewa na scenie? Mamy nadzieję, że słuch o grupie nie zaginie, a przede wszystkim wygra z wszystkimi kryzysami, jeśli takowe istnieją.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here