Rossmann szykuje niespodziankę. Będą promocje na wagę złota!

Rossmann, promocje
Fot. YouTube

Najpopularniejsza drogeria w Polsce, czyli Rossmann może się pochwalić nie tylko szerokim asortymentem dla nawet wymagających klientek, ale przede wszystkim promocjami. To właśnie one biją na głowę pozostałe perfumerie w naszym kraju. Pewnie pamiętacie, że ostatnio poinformowaliśmy Was o promocji, która trwa do 15 grudnia (spieszcie się). Dzień później, czyli od 16 grudnia niemiecka sieć zaplanowała wiele zniżek dla najmłodszych klientów. 

Promocje o nazwie 2+2 to znak rozpoznawczy Rossmanna. Od 16 do 27 grudnia po raz kolejny będziecie mogli z niej skorzystać. Oferta obejmuje produkty pielęgnacji dziecięcej, czyli: chusteczki nawilżane, kremy, oliwki, mydła, żele, pianki, płyny do kąpieli, szampony, pudry.

Co najważniejsze, akcja jest skierowana tylko do uczestników programów Rossnę! (również do osób korzystających z nowej części programu – Rossnę!Junior). To właśnie przy kasie pokazujecie przynależność do społeczności drogerii, a następnie jest ona sprawdzana poprzez zeskanowanie karty z aplikacji. Jeśli jeszcze nie macie konta w Rossmannie to warto je założyć, bowiem promocji będzie masa!

Z promocji 2+2 możecie skorzystać jednokrotnie, ale i wielokrotnie. Wszystko zależy od liczby dzieci zarejestrowanych przez uczestnika w programie Rossnę! Osoba ze statusem „Spodziewam się dziecka” może wykorzystać promocję tylko jeden raz. Za to osoba będąca rodzicem, tyle razy, ile ma dzieci zarejestrowanych w programie Rossnę! (ważne jest to, by uczestnik, który kupi zestaw 2+2 dokonał odrębnych transakcji). Co ciekawe, jeśli nie możecie dokonać zakupu w najbliższej drogerii, możecie się posłużyć aplikacją mobilną lub odwiedzić stronę internetową Rossmanna.

Promocje w Rossmannie i produkty, które warto mieć

Jak wiemy, sklepowe półki aż uginają się od produktów dla dzieci. Te nie dość, że ładnie pachną, to swoim wyglądem potrafią przekonać wielu klientów do zakupu. Problem w tym, że często nie zwracamy uwagi na preparaty, które zawierają „urocze opakowania”.

Z racji tego, że w Rossmannie jest w czym wybierać, postanowiliśmy Wam pomóc podjąć odpowiednią decyzję, kupując artykuły dla Waszych maluchów. Po pierwsze, warto kupić oliwkę do ciała dla dzieci. W tej kategorii bezsprzecznie w Rossmanie królują marki: Bambino oraz Johnson’s Baby (ta już teraz jest w promocji i kosztuje 7,59 zł). Obie buteleczki są w przezroczystym opakowaniu, co oznacza, że jakość kosmetyku pod wpływem światła się nie zmieni.

Druga, obowiązkowa pozycja to chusteczki nawilżane. Tutaj polecamy głównie chusteczki Babydream. Produkt jest bezzapachowy, zawiera rumianek i aloes, a także posiada pH neutralne dla skóry niemowląt. W opakowaniu mamy aż 80 chusteczek, a i cena jest przyjemna, ponieważ obecnie zapłacicie jedynie 4,69 zł za sztukę.

Ostatni produkt, ale równie ważny to kremy. Mając na uwadze najchłodniejszą porę roku, warto wybierać takie kremy, które nie zawierają wody. Co więcej, warto zaaplikować krem 15-30 minut przed dla przykładu spacerem. Odpowiednie nałożenie produktu zapewni skuteczne wchłanianie. W Rossmannie z tego rodzaju artykułów polecamy kremy marki Nivea.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Wam dokonać odpowiedniej decyzji. Trzymamy kciuki przy zdobyciu właściwych produktów dla Waszych maluchów. Czekajcie na kolejne promocje w Rossmannie!

Zobacz także inne artykuły: