Nowa edycja „Tańca z Gwiazdami”. Wiemy kto wystąpi!

Telewizja Polsat: - „Taniec z Gwiazdami” już za nami. Barbara Kurdej-Szatan ostatecznie przegrała. Zwycięzcą został Damian Kordas. Czy Julia Wieniawa...
Taniec z Gwiazdami/ screen YouTube

Najnowsza edycja tanecznego show telewizji Polsat – „Taniec z Gwiazdami” już za nami. Nie obyło się bez niespodzianek. Barbara Kurdej-Szatan ostatecznie przegrała finałowy odcinek. Zwycięzcą okazał się Damian Kordas. Aktualnie w mediach trwają spekulacje na temat najnowszej obsady uczestników programu. Wśród nich ma być Julia Wieniawa, która już pewien czas temu oznajmiła, że byłaby zainteresowana występem w programie. Na tym jednak nie koniec. Prócz młodej aktorki ma wystąpić kilka znaczących gwiazd w świecie polskiego show-biznesu. Podkreślamy jednak, że nie jest to jeszcze nic oficjalnego.

Na czym polega program „Taniec z Gwiazdami”?

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.

„Taniec z Gwiazdami” to taneczne show telewizji Polsat, którego emisja odbywała się wcześniej w TVN. Formuła programu jest bardzo prosta na pierwszy rzut oka. W programie uczestniczy około jedenastu lub dwunastu uczestników. Są to przede wszystkim znane osoby ze środowiska sportu, muzyki oraz również polityki. Nagrodą w programie jest czek o wysokości 100 tysięcy złotych dla celebryty, który zwycięży. Z kolei partnerujący tancerz dostaje nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych.

Niespodzianka w ostatniej edycji

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku
W ostatniej edycji zwycięstwo odniósł Damian Kordas. Była to olbrzymia niespodzianka, ponieważ faworytką od samego początku była Barbara Kurdej-Szatan, która w wielu odcinkach wręcz deklasował swoich konkurentów. Wszystko jednak uległo zmianie w samym finale, gdzie popularny YouTuber pokonał gwiazdę serialu M jak Miłość. Po tych wydarzeniach pojawiają się pierwsze plotki na temat obsady najnowszej edycji show Taniec z Gwiazdami, która najprawdopodobniej odbędzie się już na wiosnę.

Kto wystąpi wiosną w „TzG”?

Wśród kandydatów do uczestnictwa w programie jest między innymi Julia Wieniawa. Aktorka już kiedyś przyznała, że chciałaby wystąpić w taneczny programie telewizji Polsat. Na tym jednak nie kończy się lista nazwisk, które być może wystąpią w popularnym programie. Blanka Lipińska, Anna Karwan i Tomasz Oświecimski, to nazwiska celebrytów, którzy najprawdopodobniej również otrzymają propozycję występu w kultowym programie. Podkreślamy jednak ponownie, że są to jedynie medialne plotki, które mogą nie znaleźć odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Źródło: Glamour

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here