Gosia Andrzejewicz zdradziła z kim chce stworzyć piosenkę! Będziecie w szoku

Gosia Andrzejewicz, Popek
Fot. Instagram

Ostatnio życiem Gosi Andrzejewicz interesuje coraz więcej portalów plotkarskich, a także telewizji śniadaniowych. To wszystko za sprawą wielkiej metamorfozy sylwetki oraz powrócenia na polski rynek muzyczny. Co więcej, niedawno popularna wokalistka wyznała na Instagramie, że chciałaby stworzyć nową piosenkę z Popkiem! 

Warto przypomnieć, że Gosia Andrzejewicz urodziła się i wychowała w Bytomiu. Od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Wielka miłość do śpiewania i ciężka praca sprawiły, że młoda dziewczyna osiągnęła wiele sukcesów.

Hity takie, jak: Pozwól żyć, Siła marzeń czy Trochę ciepła nuciła cała Polska. Obecnie 35-latka tworzy nowe piosenki, z czego jedna z nich o tytule Dlaczego ma ponad 66 000 wyświetleń na YouTubie!

Artystka nie zamierza zwalniać tempa i na swoim Instagramie, na jedno z pytań od fana, które brzmiało: Kiedy usłyszmy nowy singiel? Czekam z niecierpliwością! Odpowiedziała: Na początku przyszłego roku zamierzam nakręcić teledysk do nowego singla. Jeśli któraś z oglądających moje instastory firm chciałaby nawiązać współpracę to zapraszam do kontaktu.

Gosia Andrzejewicz w duecie z Popkiem?

Z racji tego, że na Instagramie Gosi Andrzejewicz przybywa coraz więcej fanów, to i coraz więcej prywatnego życia pokazuje piosenkarka. Obserwujący wcale nie narzekają na to, co więcej chętnie zadają pytania.

O jednym z nich napisaliśmy już, teraz czas na drugie, które przykuło naszą uwagę. Pytanie to bowiem dotyczy kolejnej współpracy, ale tym razem z raperem! Marzeniem Gosi Andrzejewicz jest stworzenie utworu z Popkiem!

Dodatkowo wokalistka dodała zdjęcie z raperem, gdzie przypadkowo spotkali się na jednym z koncertów w Poznaniu. Jak myślicie, czy duet Gosi Andrzejewicz i Popka będzie petardą? Czy Popek zgodzi się na taką współpracę? Trzymamy kciuki za Gosię Andrzejewicz.

Gosia Andrzejewicz, Popek
Fot. Instagram (na pierwszym zdjęciu Gosia Andrzejewicz i Popek)

Zobacz również inne artykuły:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here