Katarzyna Nosowska zaskakuje na Instagramie. Musisz to zobaczyć

Katarzyna Nosowska, Instagram
Fot. YouTube i Instagram

Nie boimy się stwierdzenia „Katarzyna Nosowska to królowa Instagrama”. Mamy wrażenie, że odkąd wokalistka znowu zaczęła nagrywać filmy na Instagramie, to nasze dni stały się lepsze. Obecnie na profilu piosenkarki znajdują się krótkie nagrania, na których mówi, jak zwykle o swoich obserwacjach, ale przede wszystkim rozśmiesza!

Warto przypomnieć, że Katarzyna Nosowska urodziła się i wychowała w Szczecinie. To autorka tekstów piosenek, pisarka a także piosenkarka. Przez wiele lat koncertowała po Polsce z zespołem Hey. Co ważne, w 2017 roku grupa zawiesiła działalność.

Odkąd Katarzyna Nosowska postanowiła rozpocząć karierę solową, o jej udziale w mediach społecznościowych było coraz głośniej. Artystka wykorzystywała Instagrama głównie do stworzenia dobrej relacji pomiędzy nią a użytkownikami serwisu.

Z dnia na dzień profil Katarzyny Nosowskiej zaczęło obserwować coraz więcej osób . Początkowo jej nagrania miały po 5 000 wyświetleń. Z czasem jednak ta liczba rosła, a fani polubili taką formę rozrywki na koncie wokalistki.

Katarzyna Nosowska z nową energią na Instagramie

Żyjemy w czasach, gdzie Instagram to nie tylko nasze źródło informacji, a zarazem odpowiedź na pytanie „Co robią moi znajomi”, ale przede wszystkim pieniądze. Wielu influencerów, wykorzystując swój wizerunek zarabiają na Instagramie całkiem nieźle.

Niestety, aby być dla kogoś autorytetem na Instagramie należy pokazywać idealną rzeczywistość. Katarzyna Nosowska już dawno powiedziała „stop” temu zjawisku, a murem za nią stanęło wiele osób.

O prawdziwym życiu czy nieoczywistych tematach usłyszycie tylko na Instagramie Katarzyny Nosowskiej. Co więcej sama bohaterka nagrań sprawia, że chce się jej słuchać bez końca! Tutaj zobaczysz filmiki.

Zobacz również inne artykuły: