Smutne wyznanie Michała Szpaka. Bliska mu osoba nie żyje

Michał Szpak to wielka gwiazda programu The Voice of Poland, którego emisja odbywa się na antenie TVP. Piosenkarz wypowiedział się na temat...
Michał Szpak/ screen YouTube

Michał Szpak to wielka gwiazda programu The Voice of Poland, którego emisja odbywa się na antenie TVP. Piosenkarz słynie przede wszystkim ze swojego talentu do śpiewania, lecz również lekko konferencyjnego stylu. Z tego powodu trener The Voice spotykał się często z olbrzymią falą hejtu. W tych najtrudniejszych chwilach zawsze mógł bezgranicznie liczyć na swoją mamę. Niestety kobieta zmarła ponad 4 lata temu po długiej i ciężkiej chorobie. 

 

Michał Szpak i jego zmarła mama

 

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.

Dziś Michał Szpak to przede wszystkim wielka gwiazda TVP i programu muzycznego The Voice of Poland. Artysta jest znany ze swojego bardzo oryginalnego stylu. Nie ulega wątpliwości, że trwanie w nim nie należy do najłatwiejszych. Niegdyś wsparcie w swojej ciężkiej drodze na szczyt miał w osobie ukochanej mamy. Niestety kobieta odeszła w 2015 roku po ciężkiej chorobie. Ich życie z pewnością nie było łatwe. Michał w dzieciństwie musiał się rozstać z matką, która była zmuszona wyjechać do Włoch, aby zarobić na utrzymanie rodziny. W tym czasie Michał bardzo przeżywał rozstanie z mamą. Mimo wszystko do końca jej życia uważał ją za najważniejszą osobę w życiu.

 

Piosenkarz o śmierci matki

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

„Po jej śmierci stałem się inną osobą. Narodził się nowy Michał – człowiek, który ma w sobie troszkę smutku i żalu, który musiał zbudować siebie na nowo. Wciąż jestem wrażliwy, ale przy tym skąpy emocjonalnie. Nigdy nie pokazuję, co naprawdę przeżywam. Stałem się poniekąd samotnym wilkiem, który chodzi własnymi ścieżkami i spotyka się tylko ze swoją watahą.” – mówi Michał Szpak.

„Wierzę, że potrafimy być ludźmi, którzy nie przejdą obojętnie, gdy drugiemu dzieje się krzywda. Nauczymy się na tyle tolerancji, by zatrzymać machinę cyber nienawiści, która zatacza coraz szersze kręgi.”- mówi w wywiadzie Michał Szpak.

„Gdyby nie ona, nie byłbym tym, kim jestem dzisiaj. Mama zawsze powtarzała mi, że dusze ludzkie różnią się od siebie bardziej niż ludzkie twarze, że najważniejsze to zawsze być sobą, szanować innych i podążać za głosem serca. Dzięki takiemu podejściu i akceptacji nic nie było mnie w stanie złamać.” – mówił trener The Voice of Poland.

Źródło: Plotek