Michał Wiśniewski ma brata? Kim jest Kuba Wiśniewski?

Michał Wiśniewski — lider zespołu Ich Troje ma rodzeństwo. Kuba Wiśniewski to młodszy brat piosenkarza. Czy Xavier Wiśniewski jest podobny do wujka?
Michał Wiśniewski/ screen YouTube

Mało kto o tym wiedział, lecz Michał Wiśniewski — lider zespołu Ich Troje ma rodzeństwo. Kuba Wiśniewski to młodszy brat piosenkarza. Nie ulega wątpliwości, że obaj panowie nie mieli na początku zbyt łatwego życia. Od najmłodszych lat musieli się wzmagać z poważnymi problemami rodzinnymi. Dziś jednak są dla siebie olbrzymim wsparciem. Kuba zawsze może liczyć na swojego starszego brata, który zawsze służy mu bezinteresowną pomocą w najgorszych chwilach życia. Na dodatek według mediów Kuba jest bardzo podobny do syna swojego brata. Xavier Wiśniewski i jego wujek są jak dwie kroplę wody?

Michał Wiśniewski i jego brat Kuba Wiśniewski

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

Lider zespołu Ich Troje z pewnością nie miał łatwego dzieciństwa. Część najmłodszych lat był zmuszony spędzić w domu dziecka. Niestety w jego domu pojawił się poważny problem alkoholowy. Artysta z tego powodu mieszkał ze swoją babcią. Następnie po jej śmierci trafił do domu dziecka w Grotnikach. Kolejno mieszkał w kilku rodzinach zastępczych. W 1986 roku po latach ponownie spotkał się ze swoim ojcem, który następnego dnia popełnił samobójstwo. Utwór „Tango straconych” zadedykował właśnie jemu. Przez wiele lat nie miał kontaktu z matką. Na pojednanie zdecydował się po wielu latach. Pomógł jej również wyjść z choroby alkoholowej.

Rodzeństwo lidera Ich Troje

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.

Michał Wiśniewski ma dwóch braci. Jedynym z nich jest Kuba Wiśniewski, który jest młodszy od Michała o 2 lata. Okazuje się, że młodszy brat Wiśniewskiego w pewnym momencie poważnie się pogubił. Trafił nawet do więzienia, lecz mimo wszystko do dziś może liczyć na pomoc swojego popularnego brata. „Kuba długo szukał sposobu na życie, siedział przecież kiedyś w więzieniu i wreszcie znalazł zawód, który go naprawdę interesuje, więc mu pomogłem – zdradza Michał.

 

Kim jest Kuba Wiśniewski?

Dziś Kuba Wiśniewski jest taksówkarzem. Samochód do wykonywanego zawodu miał mu zakupić jego brat. Na dodatek mężczyzna według mediów jest bardzo podobny do syna swojego brata. Czy Xavier Wiśniewski i jego wujek są rzeczywiście jak dwie kroplę wody? Sprawdzić to możecie na profilu syna Michała Wiśniewskiego na Instagramie. Z kolei Kubę Wiśniewskiego możemy ujrzeć w filmie dokumentalnym „Gwiazdor”.

Źródło: Jastrząb Post 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here