Żabka nie wymięka. Najnowsze promocje podbiją rynek?

Żabka. Te promocje i wyprzedaże robią wrażenie
fot. Wikimedia

Promocje, wyprzedaże, okazje – to najczęściej poszukiwane frazy w Internecie przez Polaków. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka Żabka, która przejrzyście na swojej stronie internetowej zaprezentowała najnowszą ofertę promocyjną. Naszym zdaniem, śmiało może konkurować z największymi w branży – Biedronką, Lidlem oraz innymi supermarketami.

Żabka nie wymięka – oto promocje na grudzień

Okazje, które zaprezentowała Żabka obowiązują do 17 grudnia włącznie lub też – do wyczerpania zapasów. Co znajdziemy ciekawego w gazetce promocyjnej? Tak naprawdę, ciężko to scharakteryzować w kilku słowach. Wyprzedaże w Żabce obejmują bowiem szerokie spektrum produktów. Dlatego skupimy się na najciekawszych okazjach. Na samym dole artykułu znajdziesz odnośnik, gdzie będziesz mógł zobaczyć, jak wyglądają wszystkie promocje w Żabce.

Zaczynamy od tego, co tygryski lubią najbardziej – słodycze. W sobotę (15 grudnia), Ptasie Mleczko Wedel zostanie przecenione na 5,99 zł. Oferta dotyczy smaku waniliowego, o gramaturze łącznej 123 g. W poniedziałek (16 grudnia) promocje będą dotyczyły między innymi Coca Coli. Napój, który ewidentnie kojarzy się ze Święta Bożego Narodzenia zakupisz za 2,49 zł, za butelkę 0,85 l. Wtorek to z kolei wyprzedaże m.in. na Toffifee. Bombonierka 125 g. w cenie 6,99.

Oprócz oferty „Codziennie nowa okazja”, Żabka przygotowała też okazje, które obowiązują przez cały czas – aż do końca promocji (17 grudnia lub do wyczerpania zapasów). I tak oto, napój Coca Cola – 1,5 l. za drugą sztukę kosztuje 3,69 zł. Różne smaki soku Tymbark zakupisz w cenie 3,99 zł za 1 l. Promocje obowiązują też produkty popularnej firmy Milka. Żabka oferuje między innymi czekolady 270-300 g., różne smaki, w cenie 11,49 zł za każdą z nich.

To rzecz jasna nie wszystkie okazje, na które możesz liczyć w najbliższych dniach. Wszystkie promocje dostępne są w gazetce promocyjnej. Gazetka promocyjna sieci Żabka znajduje się pod tym linkiem.

Popularne teraz w OTOPRESS.PL: