Edyta Herbuś w odważnej stylizacji. Aktorka zszokowała wszystkich

Edyta Herbuś
Fot. Instagram

Edyta Herbuś to bez wątpienia jedna z najsławniejszych tancerek w naszym kraju. Po udziale w tanecznym show Polsatu World of Dance Polska zaczęła się angażować w różne projekty. Co więcej, dość często informowała o nich głównie na Instagramie. Prawie w większości akcji, 38-latka uczestniczyła w sesjach zdjęciowych. Niedawno aktorka podjęła kolejną współpracę, gdzie oddała się bez zastanowienia w ręce stylistów. To, co zobaczycie na pewno Was zaskoczy.

Warto przypomnieć, że Edyta Herbuś urodziła się i wychowała w Kielcach. Swoją taneczną karierę rozpoczęła od zapisania się do szkoły Roberta Kupisza Step by step. Miłość do tańca i codzienne treningi, sprawiły że dzisiaj reprezentuje najwyższą klasę S w tańcach latynoamerykańskich.

Taniec nie jest jedyną pasją Edyty Herbuś. Okazuje się, że równie mocną stroną jest aktorstwo. Edytę możemy oglądać od paru lat w serialu Pierwsza miłość, gdzie wciela się w postać Sylwii Koneckiej.

Życie prywatne Edyty Herbuś możemy śledzić głównie na Instagramie. To tam aktorka regularnie publikuje nowe zdjęcia, a także informuje swoich o akcjach, w które się angażuje.

Takiej Edyty Herbuś nie widzieliście

Jeśli myśleliście, że jedynymi pasjami Edyty Herbuś są taniec i aktorstwo, to mylicie się. Dodajcie do tego jeszcze modę. Za każdym razem kiedy Edyta pojawia się na czerwonym dywanie, portale plotkarskie nie mogą wyjść z zachwytu nad stylizacjami 38-latki.

Teraz jednak tancerka musiała oddać się w ręce stylistów i to, w co jest ubrana nieco nas zdziwiło. Edyta Herbuś bowiem nie dość, że jest w odważnej kreacji to przede wszystkim zielone usta zwróciły naszą uwagę, ale pomimo wszystko figura aktorki jest idealna!

Co sądzicie o tej stylówce? Czy Edyta Herbuś przesadziła? Sami zobaczcie:

Edyta Herbuś
Fot. Instagram

Zobacz również inne artykuły: