Najnowsze promocje. Biedronka, czy Lidl? Sprawdź, gdzie znajdziesz lepsze wyprzedaże

Biedronka i Lidl
Biedronka i Lidl

Biedronka i Lidl to zdecydowanie najpopularniejsze dyskonty. Według różnych badań, średnio co drugi Polak przynajmniej raz w tygodniu odwiedza markety tych sieci. Na co zwracamy uwagę? Oprócz jakości produktów, dla klientów liczą się także promocje. Wobec tego, zapraszamy na bezpośrednie porównanie, jakie wyprzedaże w najbliższych dniach napotkasz w obu sklepach.

Biedronka, czy Lidl? Gdzie kupisz taniej?

Obie sieci konkurują niemalże co tydzień. Raz to Biedronka przedstawia lepszą ofertę, a następnym razem Lidl skutecznie się rewanżuje. Jak jest w tym tygodniu?

Rozpoczynamy od tego, co proponuje Biedronka. Promocje w Jeronimo Martins to kilka produktów, które naprawdę mogą przydać się na Święta Bożego Narodzenia. Wyprzedaże dotyczą między innymi mandarynek, za które zapłacicie teraz połowę ceny – 2,99 zł za kilogram tego słodkiego owocu. Prawie o jedną trzecią obniżono cenę schabu wieprzowego bez kości. Za kilogram zapłacić trzeba 11,99 złotych. 

Biedronka vs Lidl (wyprzedaże)

Świąteczne wypieki, dzięki wyprzedażom Biedronki? Dlaczego nie. 30 szt. świeżych jajek, rozmiar M i klasa A kosztuje teraz 8,99 złotych. Wyprzedaże obejmują także masło ekstra Mlekovity. Drugi produkt w tym przypadku kosztuje 3,75 złotych. Najbardziej klientów cieszą jednak promocje, gdzie ceny obniżone są nawet o 50%. Tak jest w przypadku twarogu sernikowego President. 58% obniżki i aktualnie za kilogramowe wiaderko, które może posłużyć chociażby do wypieku sernika, zapłacimy 4,99 zł.

promocje Biedronka

Biedronka jak widać mocno ukierunkowała swoje najciekawsze promocje na Święta Bożego Narodzenia, które obowiązują od 16 do 24 grudnia. Podobnie zrobił to Lidl. Ofertę niemieckiego dyskontu przedstawiamy poniżej.

Odpowiedź Lidla dla Biedronki

Sieć Lidl proponuje równie ciekawe promocje, co Biedronka. W przypadku Lidla oferta obowiązuje od 16 do 22 grudnia. Sztandarowym produktem jest karp – potrawa, które gości chyba na każdym stole wigilijnym. Płat polskiego karpia kosztuje 2,19 zł za 100 g. To obniżka o 26%.

Karkówka wieprzowa została przeceniona przez sieć Lidl o 35% – 12,99 zł za kg. Promocje niemieckiego dyskontu to także pomarańcza deserowe luzem. Przecenione zostały o 40% i aktualnie za kilogramową dawkę witaminy C zapłacimy 2,39 zł.

Lidl wyprzedaże Święta

Nie wyobrażasz sobie Świąt Bożego Narodzenia nie tylko bez pomarańczy, mandarynek, ale również i jabłek? Lidl ma dobrą wiadomość. Przy okazji warto wspomnieć, że Biedronka też posiada całkiem niezłe promocje na owoce (szczegóły w gazetce poniżej). W Lidlu mocno przecenione zostały polskie jabłka czerwona. Za 2,5 kilogramowy kartonik tych pyszności zapłacisz 9,99 zł.

Lidl promocje na jabłka

Wszystkie wyprzedaże – gazetka promocyjna

Zarówno w przypadku Biedronki, jak i Lidla przedstawiliśmy tylko wybrane wyprzedaże – te, które naszym zdaniem są najciekawsze. Jeżeli masz chęć zapoznać się z pełną ofertą promocyjną, sprawdź gazetki promocyjne. Gazetka promocyjna sieci Biedronka znajduje się pod tym linkiem. Wyprzedaże, na które trafisz aktualnie w Lidlu sprawdzisz na tej stronie.

Polecane artykuły z portalu OTOPRESS.PL: