Wojciech Cejrowski pokazał prawdę! Tak Greta Thunberg i jej zwolennicy zakłamują świat

Wojciech-Cejrowski-a-Greta-Thunberg
Fot. Youtube/Wikipedia

Wojciech Cejrowski to z pewnością kolorowy ptak polskiego show-biznesu. Podróżnik, a także autor wielu publikacji słynie z ciętego języka. Nie boi się mówić wprost na przeróżne tematy. Często jego poglądy budzą sporo kontrowersji i wywołują dyskusje na szeroką skalę. Tak jest i tym razem. Od podróżnika „oberwała” bowiem Greta Thunberg.

Wojciech Cejrowski o Grecie Thunberg

Podróżnik znany jest z kontrowersyjnych poglądów. W ostatnim czasie oberwało się m.in. Viki Gabor. Z kolei audycję, w której Wojciech Cejrowski skomentował to, jak działa Greta Thunberg można odsłuchać w popularnym serwisie Youtube. Podróżnik był gościem Radia WNET. W audycji „Studio Dziki Zachód” Cejrowski rozmawiał o eko-dyktaturze.

Zaczęło się niewinnie – Hiszpańska gazeta relacjonowała wystąpienie na Szczycie Klimatycznym szwedzkiej nastolatki (…) Greta coś tam… – rozpoczął Wojciech Cejrowski.

Chwilę później zaczęła się „jazda bez trzymanki”. Obieżyświat zaczął w swoim stylu drwić z tego, jakie poglądy prezentuje Greta Thunberg. Jednocześnie pokazał, że to co mówi, a robi, to dwie wykluczające się rzeczy:

Ona podróżowała ponoć środkami ekologicznymi, czyli katamaranem, zrobionym z plastiku. Podróżowała także pociągiem elektrycznym. Pociąg ten czerpie przecież elektryczność. Żeby wytworzyć elektryczność, to ekologia kończy się na TYM kablu elektrycznym. tam jest jakaś elektrownia węglowa, albo atomowa. one wszystkie smrodzą albo brudzą, to jest cena naszej cywilizacji.

Wojciech Cejrowski nie zamierzał na tym poprzestać i w audycji Radio WNET dalej punktował działania, które propaguje Greta Thunberg:

MÓWIENIE, że ona podróżuje ekologicznie byłoby prawdą, gdyby greta thunberg przyszła na szczyt na piechotę. jak już przyjechała pociągiem, to czym się różni pociąg od samolotu, jeśli chodzi o ekologię? – Niczym się nie różni. i jedno i drugie truje.

Wojciech Cejrowski w ten sposób pokazał stanowisko, które reprezentuje od dawna. Jest przeciwny eko-dyktaturze. Jego zdaniem większość tego typu ekologów nie działa z czystymi zamiarami ochrony środowiska, a jest nakierowanych wyłącznie politycznie.

Kim jest Greta Thunberg?

Greta Thunberg to szwedzka aktywistka klimatyczna. Urodziła się w 2003 roku w Sztokholmie. Na „głębokie wody” wypłynęła w 2018 roku, kiedy protestowała pod budynkiem szwedzkiego parlamentu. Jest również inicjatorką budzącego kontrowersje Młodzieżowego Strajku Klimatycznego.

Czy zgadzacie się ze słowami Wojciecha Cejrowskiego, który sugeruje zakłamanie Grety Thunberg i jej zwolenników?

źródło: Youtube