Doda jednak to zrobiła. Będzie głośny film

Doda (Dorota Rabczewska) i Emil Stępień oficjalnie będą tworzyć nowy film pt. "Dziewczyny z Dubaju". Na portalu Instagram...
Doda/ screen YouTube

Doda (Dorota Rabczewska) i Emil Stępień oficjalnie będą tworzyć nowy film pt. „Dziewczyny z Dubaju”. Produkcja będzie bez wątpienia jedną z największych hitów 2020 roku. Rabczewska szczegóły nowej produkcji podała na swoim koncie na portalu Instagram. Na obecną chwilę wciąż nie wiadomo, kto zagra główne role w dziele autorstwa małżeństwa Stępniów. Piosenkarka z góry skomentowała również plotki na temat swojego ewentualnego występu w filmie. Na dodatek podała także nazwiska osób, które będą w pełni odpowiedzialne za scenariusz oraz reżyserię filmu. Na ten moment informacje o obsadzie nie są w pełni znane.

Doda stworzy „Dziewczyny z Dubaju”

Dorota Rabczewska (Doda) oraz jej mąż – Emil Stępień oficjalnie będą tworzyć nowy film o prostytucji polskich modelek i miss w egzotycznych krajach bliskiego wschodu. Bez wątpienia będzie to jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji zbliżającego się nowego roku. Doda na swoim profilu na portalu Instagram zdradziła rąbka tajemnicy na temat obsady twórców. Za scenariusz filmu odpowiedzialny ma być Mitja Okorn. Natomiast za reżyserię odpowiadać ma Maria Sadowska – polska piosenkarka oraz reżyser takich filmów jak choćby „Dzień kobiet” czy „Sztuka kochania – Historia Michaliny Wisłockiej”.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieci wymyśliły nową zabawę – jest niebezpieczna.

Doda streściła swój film w następujący sposób: Stworzę film o dziewczynach z show-biznesu, które lubią mieć pracę na boku w Dubaju. Nie przeniosę na ekran całej książki, bo są tam suche zeznania z prokuratury, które ciężko złożyć w fabułę. Dzięki Bogu trochę jestem w show-biznesie i bezpośrednio znam koleżanki, które mi wszystko opowiedzą. Nie, nie wystąpię w tym filmie – napisała Doda. Bez wątpienia zapowiada się bardzo ciekawa produkcja. Do tematu filmu odniosła się także Maria Sadowska, która nie kryła wdzięczności względem Dody i jej męża.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda serialu Klan w szczerych słowach o swoim dziecku

-Dzięki producentom, Emilowi Stępniowi i Dodzie, który we mnie uwierzyli i obdarzyli ogromnym zaufaniem, będę mogła wam opowiedzieć niezwykłą historię dziewczyn z Dubaju! Przy filmie będę współpracować z Mitją Okornem, który jest pomysłodawcą i współautorem doskonałego, zapierającego dech w piersiach scenariusza! Na razie więcej nie mogę wam zdradzić, ale czuję, że będzie to niesamowita podróż zarówno na poziomie artystycznym, jak i zawodowym! To będzie wspaniały rok ! Dziękuje wszystkim, dzięki którym stało się to możliwe – napisała na swoim profilu na portalu Instagram Maria Sadowska.

Źródło: Instagram