Musisz to zobaczyć. Krzysztof Jackowski powiedział, co wydarzy się na wiosnę w Polsce

Krzysztof Jackowski
fot. Youtube

Krzysztof Jackowski jest postacią tak rozpoznawalną, że niemalże każdego tygodnia rozpisują się o nim największe portale. Jasnowidz doskonale zdaje sobie sprawę, jak zrobić rozgłos wokół własnej osoby. Przeprowadza wizje na żywo dla swoich obserwatorów na kanale YouTube. Porusza w nich najbardziej gorące tematy. Tak było i tym razem.

Krzysztof Jackowski – to wydarzy się na wiosnę

Nie tak dawno temu, jasnowidz zaszokował Polaków. Podzielił się swoimi spostrzeżeniami, a przede wszystkim wizją, jak będzie wyglądać pogoda w Polsce na Święta Bożego Narodzenia. Krzysztof Jackowski nie ma optymistycznych informacji, o czym pisaliśmy w tym artykule.

Teraz Krzysztof Jackowski poszedł jednak dalej. Pokusił się o przewidzenie tego, co wydarzy się na wiosnę. O ile w przypadku Świąt Bożego Narodzenia zaskoczeni byli wszyscy, tak tym razem wywołał nieco inne uczucie. Smutek u części Polaków.

Smutek, bowiem jasnowidz przewidział, że wybory prezydenckie wygra Andrzej Duda. Dla zdecydowanej większości obywateli to dobra informacja, bowiem obecnie urzędujący Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej cieszy się olbrzymim poparciem. Jednakże też duża część społeczeństwa ma na twarzy smutek, po tej wizji Jackowskiego.

Krzysztof Jackowski o swojej wizji opowiedział w serwisie YouTube na kanale Super Express. Jasnowidz powiedział wprost – Prezydent Andrzej Duda przejdzie dużą liczbą głosów. Nie jestem pewien, czy zwycięży w pierwszej turze, ale jestem pewien, że to właśnie Andrzej Duda będzie sprawował dalej urząd w 2020 roku – skwitował Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz z maleńkiego Człuchowa pokusił się także przewidzieć, kto może najbardziej zagrozić Andrzejowi Dudzie – Przeczuwam również, że podczas wyborów może zagrozić mu kobieta – powiedział Jackowski.

Wizjoner nie wskazał konkretnej osoby, która miałaby być potencjalnym zagrożeniem w reelekcji Andrzeja Dudy. Jak nie trudno domyślić się, chodzi o Małgorzatę Kidawę-Błońską, która uzyskuje coraz lepsze wyniki w sondażach wyborczych. Te jednomyślnie wskazują, że wybory prezydenckie będą miały dwie tury. W drugiej mieliby znaleźć się właśnie Andrzej Duda i Małgorzata Kidawa-Błońska

Czy Waszym zdaniem Krzysztof Jackowski ma rację i Andrzej Duda zostanie wybrany na drugą kadencję, na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej? Wybory już na wiosnę.

źródło: Super Express – YouTube