Niedziela handlowa. Najlepsze promocje, oto gdzie zrobić zakupy!

Niedziela handlowa, Biedronka vs Lidl? Gdzie lepsze promocje
Pixabay

Niedziela handlowa 22 grudnia – oto najlepsze promocje. Podpowiadamy, gdzie zrobić zakupy, by w portfelach zostało jak najwięcej gotówki. Przeglądnęliśmy oferty i promocje najpopularniejszych dyskontów – jak chociażby Biedronka, Tesco, Piotr i Paweł, czy Lidl. Zerknęliśmy też do mniejszych sklepów, typu Żabka. Sprawdź wyprzedaże i sam sobie pozwól zaoszczędzić!

Niedziela handlowa – najlepsze promocje

W grudniu rząd zadecydował, że aż trzy niedziele będą handlowymi. Pierwsza z nich już za nami, bowiem miała miejsce 15 grudnia. Druga już wkrótce – 22 grudnia. Niedziela handlowa będzie też bezpośrednio przed sylwestrem, albowiem 29 grudnia. To dobra informacja dla tych osób, które zakupy robią na ostatnią chwilę.

Poniżej przedstawiliśmy najlepsze promocje na niedzielę handlową – w dniu 22 grudnia. Rozpoczynamy od naszym zdaniem najlepszych – czyli markety Lidl oraz Biedronka. Zakupy w dużych dyskontach tym razem w niedzielę wydają się być najkorzystniejsze.

Zakupy Lidl - niedziela handlowa
Oferta promocyjna Lidla – kliknij i zobacz szczegóły

Powyżej przedstawiliśmy, jak niedziela handlowa 22 grudnia wygląda w marketach sieci Lidl. Jakie promocje zaprezentowała Biedronka na ostatni dzień tygodnia, dwa dni przez Wigilią Bożego Narodzenia znajdziecie na poniższym obrazku:

promocje-Biedronka-swieta-bozego-narodzenia
Promocje w Biedronce – kliknij po więcej

Napisaliśmy, że duże dyskonty to nie wszystkie miejsca, gdzie upolować możecie atrakcyjne wyprzedaże. Warto zaglądnąć także do Żabki, czy Piotra i Pawła. Ciekawie jest i w Tesco. O tym wszystkim piszemy w dalszej części artykułu.

Zakupy w niedzielę to nie tylko Biedronka i Lidl

Niedziela handlowa to także dobra oferta sklepów Żabka, czy marketów Tesco. Nie zapominamy również o sieci Piotr i Paweł. Oto trzy kolejne oferty, które naszym zdaniem wyglądają bardzo atrakcyjnie. Sam wybierz, które wyprzedaże będą dla Ciebie odpowiednie.

Niedziela handlowa - Żabka
Żabka na niedzielę handlową – kliknij po szczegóły

A co ciekawego słychać w Tesco? Ostatnio wiele było o zmianach w brytyjskim dyskoncie handlowym i to rzeczywiście już się dzieje. Póki co, wciąż można znaleźć ciekawe promocje i wyprzedaże. Jak niedziela handlowa, to warto również odwiedzić Tesco.

Tesco, a niedziela handlowa
Niedziela handlowa – kliknij po więcej

Piotr i Paweł to ostatnia pozycja na naszej liście, którą warto odwiedzić w poszukiwaniu promocji w niedzielę handlową. Zobacz, jak prezentują się aktualne wyprzedaże.

zakupy Piotr i Paweł
Piotr i Paweł – zobacz więcej (kliknij)