Sylwester 2019. Nie masz planów? Sprawdź koniecznie!

Sylwester 2019 coraz bliżej. Do końca roku pozostało zaledwie 9 dni. Warto spędzić ten czas w niebanalny sposób. Co zatem zaplanować na ten wyjątkowy dzień? Co wybrać, aby przeżyć niezapomnianą noc? 

Przeżyj magiczny Sylwester 2019!

Marzy ci się spędzenie 31 grudnia w jakimś niezwykłym miejscu? Wyjedź za granicę, by zobaczyć jak inni witają Nowy Rok. Ofert na rynku jest wiele. Sylwester 2019 w jednej z europejskich stolic lub też pod palmami w jakimś egzotycznym kraju? Dlaczego nie? Ceny pierwszego typu wyjazdów kształtują się już od niecałych 700 złotych. W przypadku tych drugich, trzeba dysponować nieco większą gotówką.

Na uwagę zasługuje chociażby oferta sylwestrowego wyjazdu do Wenecji, połączona z 6-dniowym zwiedzaniem tego miasta.  W cenie 1020 zł  otrzymujemy przejazd komfortowym autokarem, śniadania, noclegi, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie KL i NNW, Assistance i bagaż. Na uwagę zasługują dodatkowe atrakcje takie jak rejs gondolami po kanałach weneckich, czy zwiedzanie Padwy i Werony. Jednak co najważniejsze Sylwester 2019 spędzimy na ulicach tego niezwykłego, barwnego i zabytkowego miasta.

Interesującą ofertą jest także spędzenie tej wyjątkowej nocy na stadionie. Z pewnością miejsce, które kojarzy się nam głównie z rozgrywkami sportowymi, jest ciekawą alternatywą do bali na zwykłej sali. Wiele obiektów sportowych przygotowuje specjalne oferty. Spośród wielu propozycji tego typu  na uwagę zasługuje szczególnie Sylwester Poznań-Winter’AIR Festival na INEA Stadion w Poznaniu. Jest pierwsza tego rodzaju impreza w naszym kraju. Uczestnicy będą mogli posłuchać dobrej muzyki (m.in. Mrozu, Smolasty), a także zobaczyć najnowocześniejsze efekty specjalne, pokazy pirotechniczne, lasery. Mamy kilka rodzajów biletów. Ich ceny kształtują się od kilkudziesięciu złotych wzwyż. Z pewnością Sylwester 2019 w takim miejscu byłby niezapomnianym przeżyciem.

Jeszcze inną propozycją jest powitanie Nowego Roku w górach. W internecie roi się od ofert typu Sylwester 2019. Na taki wyjazd musimy zarezerwować sobie minimum 1000 zł. Zazwyczaj w cenie mamy nocleg, kolację sylwestrową składającą się z regionalnych potraw, góralską muzykę, kulig oraz ognisko z kiełbaskami.

Sposobów na Sylwester 2019 jest sporo. Na pewno warto zrobić coś wyjątkowego w tę noc. W końcu nie codziennie żegnamy Stary a witamy Nowy Rok.

Źródło: Rainbow

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: